Küçük yavruyu batırınYavru bakmaktaEvcil hayvan güzellik salonuOtelde köpekler yıkayınKöpek yıkarYıkama ve köpek tarakKöpek yetiştiricileri yarışmasıKöpekler için Spa'da bir günPatas bellas: Noel versiyonuYavru yıkamaYavru Rapunzel yıkamaEvcil hayvanlar için tuvaletKöpek MerkeziBenim köpek yıkamaYıkama yavru


Diğer Yıkama köpekler oyunları

Ünlü HayvanlarBarbie köpek yavrusu kurtarmakKöpek SimülatörüKöpek DalışıKöpek Yarışı SimülatörüRobot Köpek SimülatörüBolt HafızasıKedileri YıkamakDevriye yavrularını kurtarmayaPet ModPat köpeği: TetrisSihirli Bir Doki MacerasıJumper DogEvcil ve Mojipets oluşturVictoria yeni köpeğini sevgiyle dolduruyorSihirli evcil hayvanlarKuklaların komik çöreğini hazırlayınSosisli sandviçime dokunma

Yıkama köpekler Oyun

Tüylü arkadaşlarınız için banyo zamanı

Hepimiz bu yüzden bugün onlar güzel saç rengi bakmak yüzden bizim hayvan yıkamak zorunda ve biz gibi hissediyorum eğer biz bulmak en iyi takviyeleri eşliğinde güzel bir elbise koyabilirsiniz, bizim temiz ve sağlıklı hayvan olması gibi. Eğer müşterilerinizin köpekler için en iyi bakımı vermek zorunda nerede bir köpek salonu veya spa gibi, özellikle bir köpek yıkanmak veya kendi mağaza yönetmek oynayabilirsiniz. Bu müşterilerin geri mağazada geçmesi ve böylece biraz daha fazla para almak istiyorsanız, hızlı ve sevgi ile onlara hizmet edecek.

Biz de bir köpek yavrusu veya terk edilmiş bir sokak hayvan, onu kurtarmak ve elimizden gelenin en iyisini olarak ilgilenecek bulabilirsiniz. Biz, biraz su ve yiyecek vermek sıcak su doldurun, banyo ayrılırken için hayvan kuru sabun ve havlu hazırlamak ve parkta bir yürüyüş çekecek edeceğiz başlayacak. Şimdi bu zavallı terkedilmiş köpek bir aile ve iyi bir hayat sürmek için gerekli bakım yaşamak ne olduğunu hissediyorum.

köpekleri yıkama oyunları bizim çeşitli kirli banyo başlamaya hazır hayvanların geniş bir yelpazede bulabilirsiniz. Bu köpekler su seviyorum ve biz size verecektir banyo keyfini çıkarın. Bunlar kolay ve eğlenceli oyunlar hepsi bizim gibi olacak. Islak köpek almadan yıkama suyunu tadını çıkarın!.

Bu yavrular o kadar çok oyundan çok kirliydi ki köpekleri yıkamak için dikkatli ol

Go to TOP