ücretsiz Yürüyüş Ölü Oyunlar

Hisse

Ücretsiz Yaşayan Ölü Oyun
Yaşayan Ölü
Eğer baz dolaşmak çok zombi öldürmek ...
Ücretsiz Yürüyüş Ölü: Zombi virüsü Oyun
Yürüyüş Ölü: Zombi virüsü
Zombi ateş ve sizi yutmaya önce ...
Unity 3D
Ücretsiz Yürüyüş Ölü: terkedilmiş şehir Oyun
Yürüyüş Ölü: terkedilmiş şehir
, The Walking Dead zombi ile başka bir macera ...


+ Yürüyüş Ölü Oyunlar
Ücretsiz Bisiklet 2 Oyun
Bisiklet 2
Eğer kısa sürede onun bisiklete ...
Ücretsiz Barbie araba Oyun
Barbie araba
barbie yeni araba gezmeye sevgilisi ...
Ücretsiz Gezinme barbie Oyun
Gezinme barbie
Barbie onun bisiklet ile yürüyor. puan almak ...
Ücretsiz Katie köpek giydirdiği Oyun
Katie köpek giydirdiği
Bu güzel kadın köpek Katie ...
Ücretsiz Öpücük bisiklet Oyun
Öpücük bisiklet
aşıkların Bu çifti birlikte harika ...
Ücretsiz Yürüyüş zombi Oyun
Yürüyüş zombi
Ne zamandır kızgın zombi büyük ...
Ücretsiz Parkta yürüyüş Oyun
Parkta yürüyüş
Bugün parka zammı ve iyi bir zaman ...

yürüyüş Ölü

Yürüyüş Ölü Oyunlar

Bedava yürüyüş Ölü oynamak için nasıl, hiçbir indirme

The Walking Dead AMC yedinci sezonunda artık hit dizisi ve en internette aranan olmasıdır. öldüklerinde insan ırkının bir mutasyon zombiler haline kılan bir kıyamet dünya. kahramanı Rick o zombiler tarafından ıssız şehir karşılayan komadan uyanma bir polis. oğlu veya eşi ve yaşam arayışında bir maceraya atılır nerede olduğunu bilmiyor. Sonunda o daha birbirlerine yardımcı olmak için bir grup oluşmuş olanların ile aileniz ve diğerleri verir. Sezon boyunca, biz hikaye değişiyor ve tüm kurtulan yardımcı olmak için istekli değil nasıl göreceksiniz.

zombiler dolayısıyla İngilizce ismi Walking Dead, yürüyüşe olarak adlandırılan ve ilk olmasına rağmen bunlardan biri biri tarafından ısırılan dönüştürülmüş olduğunu düşündüm, sonra sen bulacaksınız (ister ne sebeple olursa olsun) ölür herkes bir süre sonra daha bir walker olacak. yürüyüşe son vermenin tek yolu olan, kafasından ateş nerede öldüklerinde uyanık yaşamın iz. Bu çok iyi bir serinin eleştiri derece nedeniyle yüksek kan içeriğinin çocuklar için tavsiye edilmez bile. dediğimiz Nasıl, hala geçen yılki Sezon 6 bitirdikten sonra Sezon 7 anteni olan.

dizi sadakatle orijinal arsa takip olmamakla birlikte Walking Dead dünyası, hikaye üzerinde çizgi roman bir dizi doğdu. Burada serinin büyük taraftar her zaman istedim merchandising bir sürü doğmuş. Buna ek olarak, büyük PC platformları ve Walking Dead kahramanları maceralarını anlatan video oyunları ve mini oyunlarda bir dizi doğdu. Biz mobil ve PS3 hem ana kadar ölü Seasons (mevsimler) Yürüyüş bölünmüş oyunlar bulabilirsiniz. moda da çok popüler Yürüyüş is Dead: Yeni Frontier, YouTube'da viral olmak bir bilgisayar oyunu.

Web sitemizde birincil görevin olacak yürüyüşe geçirmeye Walking Dead dünyasında geçen harika mini oyunlar bulacaksınız. Rick ve ailesi ve yürüyüşe zulümden dinlenmek için güvenli bir yer arayan arkadaşları geri kalanı için güvenli koyun. Gelin ve web sitemizde ücretsiz çevrim Walking Dead iyi oyunları zevk ve Undead hayatta!
Diğer oyunları aramayı deneyin
adivina.io adivina quien es quien online

Yorumlar Oyunlar