ücretsiz zelda oyunlar

3 3 ;dan fazla Zelda oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınAz mı Zelda oyunları?

Şu anda yayınlanmış yaklaşık 3 oyunumuz var.Farkındayız, internette arama yapacağız ve çok yakında yeni güncellemelerle daha fazla Zelda oyunları yayınlayacağız .Yakında daha fazla oyun oynayabileceksiniz , derlediğimiz, Zelda oyunları ile ilgili çok ilginç ve bağımlılık yapıcı bu ilgili kategorileri öneriyoruz.

ücretsiz zelda oyunlar

Zelda oyunları çevrimiçi

The Legend of Zelda'nın en iyilerini yeniden yaşayın 🔥


Zelda, görüntülenecek yaklaşık 3 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, zelda, link oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Link'in The Legend of Zelda'daki macerası web sitemizde şimdiden kendine ait bir yere sahip. Web sitemizde tamamen ücretsiz Zelda oyunlarının tadını çıkarın ve en seçkin maceralarını yaşayın.

Yardım Bağlantısı, Zelda Oyunlarında Ganondorf'u yendi


Nintendo, tarihin en komik aksiyon ve macera video oyunu destanlarından biri olan The Legend of Zelda ile tanıştırdı. Link, Prenses Zelda ve bu hikayenin diğer kahramanları ve düşmanlarıyla ilk tanıştığımızda 1986'ydı. Başlangıçta düşünülenin aksine The Legend of Zelda'nın başarısı herkesi şaşırttı ve bu şekilde maceraya yeni hikayelerle devam etme kararı alındı. Böyle bir başarı video oyunları dünyasını aştı ve aynı zamanda bir animasyon dizisine, mangaya, romanlara ve kitaplara dönüştü.

Hikaye, yaşamı, rahatlığı ve dünyayı yöneten yasaları yaratan ve ardından triforce'u geride bırakan tanrıçalar Din ve Farore'nin efsanesiyle başlar. Üç altın üçgen elementten oluşan ve içlerinde hediyelerinin bir parçası olan bir eserdir. Bu üçlü kuvvet, Hylia'nın gözetiminde bırakılmış ve Kutsal Alem'de saklanmıştı, böylece yalnızca gerekli niteliklere sahip olan kişi onu sahiplenebilmişti.

Triforce, Prenses Zelda'nın (Hylia'nın ölümlü enkarnasyonu) yardımıyla savaşçımız Link'in karşılaşacağı kötü bir iblis tarafından tehlikeye atılıyor. Tüm bu maceranın The Legend of Zelda oyunu boyunca anlatıldığını görüyoruz ve The Legend of Zelda: Ocarina of Time gibi diğer başlıklardaki diğer yeni olay örgüleriyle devam edecek.

The Legend of Zelda maceralarını kaçırmayın


Legend of Zelda, Miyamoto ve Tezuka tarafından yaratılan evrende geçen 40'tan fazla oyuna sahiptir. Tabii ki, herkes ana planı takip etmeyecek. Ortak olacak olan ise olayların geçeceği alan, Hyrule krallığı. Ayrıca serinin resmi kronolojisi bize The Legend of Zelda: Ocraina of Time'dan çıkacak üç kronolojik çizgiyi anlatıyor.

The Legend of Zelda hakkında ihtiyacınız olan her şeyi zaten biliyorsanız, yapmanız gereken tek şey Link'in Prenses Zelda ile macerasının tadını çıkarmak. Bu destandaki en iyi oyunlar web sitemize geliyor ve bugün hala yürürlükte olan en efsanevi Nintendo destanlarından biri. Nintendo Switch için çıkan oyunlarının sonuncusu The Legend of Zelda: Tears of Kingdom geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı ve büyük bir satış başarısı yakaladı.

Burada en klasik başlıklardan sadece internette bulabileceğiniz diğer yayınlanmamış başlıklara kadar bulacaksınız. Daha fazla beklemeyin ve sizin için hazırladığımız Zelda oyunlarını keşfedin.

Web sitemizde kaçıramayacağınız Zelda Oyunları


Web sitemizde bulabileceğiniz en büyük Zelda oyunları kategorisini oluşturuyoruz. Daha yeni başladık ve bulabildiğimiz çok az şey var ama onları seveceğinize eminiz. Bir yandan çevrimiçi retro konsol simülatörleri sayesinde The Legend of Zelda'nın klasik oyunlarının keyfini çıkarabileceksiniz. Resmi versiyonlardan en komik hackromlara, hayranlar tarafından oluşturulan ve resmi olmayan versiyonlara bu şekilde geçiyorlar.

Ancak buna ek olarak, diğer daha klasik oyun türlerinde yer alan Zelda karakterleriyle başka eğlenceli maceraları yeniden yaşayabileceksiniz. Zelda oyunlarına ayrılmış web sitesinin bu kategorisinde sahip olduğumuz her şeyi bilmek istiyorsanız, sizi bir göz atmaya ve göz kulak olmaya davet ediyoruz çünkü hiçbir şeyi kaçırmamanız için periyodik olarak güncelleniyoruz.Topladığımız tüm Zelda oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri

En iyi çevrimiçi oyunlar. En Çok Oynanan En İyi Oyunlar