zombiler bitkiler

Zombiler bitkiler Oyun
diğerleri Zombiler bitkiler OyunUnity 3D
PixWars+ 50
yeni
Friv OyunFriv Oyun
+ 60
yeni
Arabalar OyunArabalar Oyun
+ 30
yeni
Zombiler OyunZombiler Oyun
+ 40
yeni
Goku OyunGoku Oyun
+ 70
yeni
Minecraft OyunMinecraft Oyun
+ 10
yeni
Doodieman OyunDoodieman Oyun

Zombiler bitkiler Oyun

Zombiler bitkiler Oyun

Zombiler dünyada almış ve onların çiçek becerilerini kullanarak bizi koruyabilecek tek bitkilerdir. Bizim durumumuzda biz bahçede bitkilerin hayat buluyor ve evinize girmeye çalışan düşman zombi saldırı hangi akıllı bir savunma sistemi geliştirmiştir vardır çılgın Dave, somutlaştırmak.

bitkiler, daha kolay zombi farklı yenmek için sağlayacak belirli becerilere sahip her bir çeşitlilik vardır. Hatta birlikte büyük etkinliği ulaşmak için bazı bitkilerin becerilerini birleştirebilirsiniz.

Biz bize bağlı bizim bitkiler yiyeceğiz düşman ordularını püskürtmek mümkün bir arada yoksa bu yana stratejik biz bizim sempatik arkadaşlar yerleştirmek gereklidir. Bütün bunlardan olarak başarısız olursa savunma kesintilerinin bir son satırı kafa kesme düşmanlara karşı açılacak bir çim olacak, ama biz sadece bir kez bu tedbiri kullanın.

Eğer savunma oyunları seviyorsanız, hepsi Dave savunmak zorunda bitkilerle bu komik ve cesur savaşı seveceksiniz. zombilere karşı bu oyunların ücretsiz bitkiler eğlenin ve tüm düşmanları ilk ve son kez öldürürler.