Squirrels Vs ZombiesOnline boyama Bitkiler vs ZombiesZombiler atlayamazZombilerBitkiler vs zombilerBitkiler vs ZombiesPlants vs Zombies star warsZombi kule savunma vs bitkiPlants vs zombies, cannonEpic plants vs zombiesPlants vs Zombies ParadisoBitkiler vs zombiler 2


Diğer zombiler bitkiler oyunları

Mutant Bitkiler VurSu beni lütfenKazmak su eğlenceBebek Hazel: Bahçe ZamanıElsa ve bahçe aletleriBaby Hazel: Domates BüyümekBebek Taylor: Karpuz HasadıZombi yürüteçUndead DriveZombi keskin nişancıSilahlı Zombiler IOMinecraft ShootersZombie Typing: Klavye ile UygulamaZombies çalışmazZombilerin lansmanıZombie GunpocalypseKorsanlar zombi karşı mücadeleAşırı Moto Takımı

Zombiler bitkiler Oyun

Zombies VS Bitki Savaşını Başlat

Zombiler dünyada almış ve onların çiçek becerilerini kullanarak bizi koruyabilecek tek bitkilerdir. Bizim durumumuzda biz bahçede bitkilerin hayat buluyor ve evinize girmeye çalışan düşman zombi saldırı hangi akıllı bir savunma sistemi geliştirmiştir vardır çılgın Dave, somutlaştırmak.

bitkiler, daha kolay zombi farklı yenmek için sağlayacak belirli becerilere sahip her bir çeşitlilik vardır. Hatta birlikte büyük etkinliği ulaşmak için bazı bitkilerin becerilerini birleştirebilirsiniz.

Biz bize bağlı bizim bitkiler yiyeceğiz düşman ordularını püskürtmek mümkün bir arada yoksa bu yana stratejik biz bizim sempatik arkadaşlar yerleştirmek gereklidir. Bütün bunlardan olarak başarısız olursa savunma kesintilerinin bir son satırı kafa kesme düşmanlara karşı açılacak bir çim olacak, ama biz sadece bir kez bu tedbiri kullanın.

Eğer savunma oyunları seviyorsanız, hepsi Dave savunmak zorunda bitkilerle bu komik ve cesur savaşı seveceksiniz. zombilere karşı bu oyunların ücretsiz bitkiler eğlenin ve tüm düşmanları ilk ve son kez öldürürler.

Evine girmek isteyen zombilerin dalgalarını durdurmak için bahçedeki bitkileri büyütün.

Go to TOP