zootopia

Zootopia Oyun


Nick ve Judy öper
100%
Zootopia Dash
100%
Zootopia Dash
Zootopia: Boyama
50%


diğerleri Zootopia Oyun


Diğer ücretsiz oyunlarZoo Tycoon
Zoo Tycoon
Zoo kamyon
100%
Zoo kamyon
Zoo kaleci
Zoo kaleci

+ 140
yeni
ücretsiz Disney OyunDisney OyunDisney Oyun
+ 10
yeni
ücretsiz Aslan kral OyunAslan kral OyunAslan kral Oyun
+ 20
yeni
ücretsiz Moana OyunMoana OyunMoana Oyun
+ 80
yeni
ücretsiz Hayvanlar OyunHayvanlar OyunHayvanlar Oyun
+ 10
yeni
ücretsiz Zootopia OyunZootopia OyunZootopia Oyun
+ 30
yeni
ücretsiz Pet OyunPet OyunPet Oyun

Zootopia Oyun

Zootopia Oyun

dünyanın bütün tiyatrolar süpürme yeni Walt Disney Pictures başarı aynı zamanda İngiliz ve İspanyol versiyonu için Zootrópolis denilen Zootopia vardır. Disney üretici giysiler ve insan gümrük almak bu filmde hayvanlara hayat vermek için geri döndü. Bu film ile üretici kendi klasik Disney filmi numarasını ellibeş yarattı.

Bu kentte ne olursa olsun bu ya ne barış içinde birlikte yaşamak en renkli hayvanları bulacaksınız. Bu mahallelerde içine kutup ayıları ve geyik canlı farklı habitatları Tundratown bölünür; Biz çöl hayvanları bulmak hangi Sahara Meydanı; Küçük Rodentia, hayvanlar için tinier; ya da, tavşan ve yer filmi yaşamlarında ana karakteri nerede Bunnyburrow nerede.

ana kahramanı bir polis olma hayalleri küçük bir tavşan, Judy Hopps, ve ailesi fikrini değiştirmek istediğiniz bile, onun geleceği karakola içinde yatıyor ikna olduğunu söyledi. Judy testleri geçmek ve ilk resmi coneja Zootopia şehir haline olsun. Bizim kahraman bir şey gibi olmaz park metre, gibi davranmaya diğer komut subay ve subay daha büyüklüğü ve gücü daha küçük olduğu için patron ciddiye almayacaktır. Onun iş günü birinde hikaye, Nick Wilde hayat küçük kazanımlar dolandırıcılığı yapan bir tilki, harika bir kahramanı karşılamak için. Birlikte çözmek için büyük bir gizem olan bir davaya müdahil olacak.

Zaten filmin keyif olanlar için ve onlar tema Zootopia ile ilgili tüm oyunlar toplayacak bu yeni bölümü getirmek olmayanlar için. Onlarda, hala Judy, Nick ve bu şehrin tüm nüfus olarak filmde komik karakterleri tadını çıkaracaksınız. Sen, oyuncuları izlemek görevlerde kendilerine yardımcı, vb gizli nesneleri bulmak olarak filmden fotoğraf keyfini Eğer oyun keyfini başlamak istiyorsanız biz sadece bu kategoriyi erişmek ve önümüzdeki günlerde yeni ürünler çıkarmayı olacağını görmek için çok dikkatli olmak zorunda kullanılabilir olması. Zootopia Fandejuegos ulaşmıştır ve kaçırmak!
diğer oyunları aramayı deneyinYorumlar Oyunlar