ücretsiz Zootopia Oyunlar

ücretsiz Zootopia Oyunlar

kahramanları Judy ve Nick Wilde Hoops, metropolün polisin bir ajan ve misyonunda yardımcı olacak bir dolandırıcı olma rüyasını alma bir tavşan olan Disney'in Zootopia veya Zootrópolis son büyük başarısı. Düşmanlarınızı Savaş ya boyama kitabı ile oynamak.

Zootopia OyunlarÜcretsiz Zootopia hafıza tren Oyun
Zootopia hafıza tren
Ücretsiz Nick ve Judy öper Oyun
100%
Nick ve Judy öper
Ücretsiz Makyaj Zootopia Oyun
Makyaj Zootopia
Ücretsiz Batırın Nick Zootopia Oyun
Batırın Nick Zootopia
Ücretsiz Zootopia gizli numaralar Oyun
Zootopia gizli numaralar
Ücretsiz Zootopia: Boyama Oyun
50%
Zootopia: Boyama
Ücretsiz Judy Zootopia araba düzeltmek Oyun
Judy Zootopia araba düzeltmek
Ücretsiz Zootopia Dash Oyun
100%
Zootopia Dash
Ücretsiz Judy Hopps ve Zootopia peşinde Oyun
60%
Judy Hopps ve Zootopia peşinde
Ücretsiz Soyunma Zootopia Oyun
Soyunma Zootopia


zootopia

Zootopia Oyunlar

Bedava zootopia oynamak için nasıl, hiçbir indirme

dünyanın bütün tiyatrolar süpürme yeni Walt Disney Pictures başarı aynı zamanda İngiliz ve İspanyol versiyonu için Zootrópolis denilen Zootopia vardır. Disney üretici giysiler ve insan gümrük almak bu filmde hayvanlara hayat vermek için geri döndü. Bu film ile üretici kendi klasik Disney filmi numarasını ellibeş yarattı.

Bu kentte ne olursa olsun bu ya ne barış içinde birlikte yaşamak en renkli hayvanları bulacaksınız. Bu mahallelerde içine kutup ayıları ve geyik canlı farklı habitatları Tundratown bölünür; Biz çöl hayvanları bulmak hangi Sahara Meydanı; Küçük Rodentia, hayvanlar için tinier; ya da, tavşan ve yer filmi yaşamlarında ana karakteri nerede Bunnyburrow nerede.

ana kahramanı bir polis olma hayalleri küçük bir tavşan, Judy Hopps, ve ailesi fikrini değiştirmek istediğiniz bile, onun geleceği karakola içinde yatıyor ikna olduğunu söyledi. Judy testleri geçmek ve ilk resmi coneja Zootopia şehir haline olsun. Bizim kahraman bir şey gibi olmaz park metre, gibi davranmaya diğer komut subay ve subay daha büyüklüğü ve gücü daha küçük olduğu için patron ciddiye almayacaktır. Onun iş günü birinde hikaye, Nick Wilde hayat küçük kazanımlar dolandırıcılığı yapan bir tilki, harika bir kahramanı karşılamak için. Birlikte çözmek için büyük bir gizem olan bir davaya müdahil olacak.

Zaten filmin keyif olanlar için ve onlar tema Zootopia ile ilgili tüm oyunlar toplayacak bu yeni bölümü getirmek olmayanlar için. Onlarda, hala Judy, Nick ve bu şehrin tüm nüfus olarak filmde komik karakterleri tadını çıkaracaksınız. Sen, oyuncuları izlemek görevlerde kendilerine yardımcı, vb gizli nesneleri bulmak olarak filmden fotoğraf keyfini Eğer oyun keyfini başlamak istiyorsanız biz sadece bu kategoriyi erişmek ve önümüzdeki günlerde yeni ürünler çıkarmayı olacağını görmek için çok dikkatli olmak zorunda kullanılabilir olması. Zootopia Fandejuegos ulaşmıştır ve kaçırmak!
Diğer oyunları aramayı deneyinYorumlar Oyunlar