ücretsiz Zorba Oyunlar

Hisse

Ücretsiz Bully burs Oyun
83%
Bully burs
Okul zorbalar karşı mücadele enstitüsü ...
Ücretsiz Lise Savaşları Oyun
Lise Savaşları
Higschool Savaşları Eğer saygı ...
Ücretsiz Incriminati Oyun
Incriminati
Eğer kısa sürede oda ve düzen ...
Ücretsiz Bully burs: Puzzle Oyun
67%
Bully burs: Puzzle
Diğerleri Bully onu bildiğimiz gibi Burada ...
Ücretsiz Lise 101 Oyun
Lise 101
Bu oyunda size kendi yapmak okul sıralarında ...
Ücretsiz Kabadayı Oyun
Kabadayı
Bu oyunda bir erkek okul zorbaların kötüye ...
Ücretsiz Bully Fighter Oyun
88%
Bully Fighter
Eğer bu kadar çok hakaret sıkıldı ...
Ücretsiz Zorbalık Oyun
Zorbalık
Sen sınıfın nerd konum ve tüm zorbaları fesat ...


zorba

Zorba Oyunlar

Bedava zorba oynamak için nasıl, hiçbir indirme

Okulda Zorbalık maalesef yaymak ve bu oyunlarda bunu öldürmek için biraz koymak bir uygulamadır. Sadece akıllı ya da sessiz kalarak diğer çocuklar, rahatsız yapacak daha iyi bir şey olan bir caninin pençesine sona değil en dezavantajlı yardım etmelisin. Onlar düzenlenen ve kendi tıp deneyin hak ediyor o zaman bu. istismar isyanını tepesi ve zorba fazla çocuklara sarkıntılık arzusu kaldırmak olmalıdır.

Bu konuda büyük oyunlarından biri GTA, Rockstar aynı şirket tarafından oluşturulan PS2 ve PC için piyasaya sürüldü Bully vardır. Saga 15 yılda nedeniyle görevi kötüye akademisi Bullworth kabul edilmiştir Jimmy adında bir çocuğun hikayesini anlatıyor ve zaten yedi farklı okullardan kovulan edilmiştir. Bizim karakter zorbalık kurbanı olduğundan ve öğretmenlerin pasiflik, kendi eline adaleti alıp kendi yöntemleriyle zorba ile başa çıkmak için karar verir. Yeni beceriler kilidini ve zaten kendiniz zorbaları tarafından bunlardan en çok etkilenen savunmak için derslere katılmakla gerekir. pek çok aktivite ile bir dünya GTA tarzı ama yatılı versiyonu yapmak.

Bu oyunlar ve zorbalık bu bölümde bulabilir ve içinden ve radikal bir şekilde mücadele edebilirsiniz çok daha fazla. macera başlar ve "nerds" rahatsız ve küçük bitmiyor zorbalar bir ders verir. Eğer okul bahçesinde kötü mücadele edebilirsiniz?
Diğer oyunları aramayı deneyin
Yorumlar Oyunlar