Sparkle 2Zuma BoomZuma: KurbağaZuma: KorsanlarPokemon avı: ZumaZuma korsan 2Zuma: PandaFrutti fruttiZuma: MermerlerZuma: SpaceZuma RevengeZuma: Evcil HayvanlarZuma: Kar Beyazı


Diğer zuma oyunları

Bubble Shooter SagaNaruto kabarcıklarReal Madrid kabarcık vs FC BarcelonaZuma: The Lion KingJewelanche 2Cadılar Bayramı kabarcık patlamalarıHentbolKabarcık woobiesPokémon Bubble PopKabarcık dragon ballJungle BubbleKabarcıkPepsi hentbolAqua Bubbleşeker Shooter 2Bubble Shooter 2 oyuncuKabarcık cadılar bayramıCanavar atıcı

Zuma Oyun

Topları klasik Zuma ile patlatın

Onlar yolun sonuna ulaşmadan Bu oyunlar göründükleri ve bir mancınık ile biz onları yok yapmak için bir araya üç veya daha fazla almak için geri kalanı için bu nesnelerden birini başlatmak gibi genellikle birikir, nesnelerin bir dizi yok etmek içindir.

kullanımı basit görünüyor, ama oyun ilerledikçe ve daha fazla nesne hızlı görünmeye başladıkça giderek zorlaşır. Ancak o zaman gruplar farkında olmak ve biz biraz yok edeceğiz yaparsanız, kesin nokta bizim mancınık nesne atabilir.

Biz zeki iseniz yeterli biz kader sonuna ulaşmasını engelleyebilir ve onlar bizimle sona erecek yönetim kurulu merkezine ulaşmak çünkü eğer, bizi yok ve biz tekrar oyuna başlayacak. Zuma adlı oyunun bu tip bile daha eğlenceli tarafı ekleyebilir ve biz Zombies veya diğerleri vs komik karakterler oyun Bitkiler nesneleri değiştirebilirsiniz.

Zuma Deluxe Revenge kurbağa ile renkli topları aynı renk kurbağasıyla eşleştirin

Go to TOP