13. Cuma: Oyun

13. Cuma: Oyun

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


13. Cuma: Oyun
13. Cuma: Oyun

🌟 Rating
3.6 / 5 of 328 votes

En büyük korku klasiklerinden biri, 13 Ağustos Cuma günü, bazı çocukların kendisiyle dalga geçtiği ve gölün suya düştüğü Kristal Göl kampında intikam arayan seri katil Jason Voorhees' in başrol oynadığı film. ölü. Annesi, oğluna zarar verenlere karşı intikam almaya başlayacaktı, ancak öldüğünde, Jason annesinin başladığı intikamı devam ettirmek için saklandığı ormandan tekrar gözüküyor.
13'üncü Cuma günü filmleri bu kampta geliştirildi ve bu oyunda bir grup arkadaşın bir tatil için ünlü kanlı kampta kalmaya nasıl cüret edeceğini göreceğiz. Burada Jason'ın intikamı başlayacak ve hayatta kalmak için ondan kaçmamız gerekecek. Jason'ın en dikkat çekici özelliklerinden biri de hokey maskesi ve kurbanlarına pala ile saldırması.
Bu oyun, 13'üncü Cuma günü Nintendo için serbest bırakılan ve içinde kötü Jason tarafından zulmedilecek olan kamptan birisini yönetmemiz gereken bir oyun öykünücüsü ile ilgili. 13'üncü Cuma gecesi kabusunda hayatta kalmanıza ve Jason' dan kaçmanıza yardımcı olmanın zamanı geldi.
Oyunun tadını çıkar 13. Cuma: Oyun, ücretsiz, bizim seçtiğimiz terör oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer terör oyunları

Michael Myers'dan KaçışSlendrina ölmeli: Çıkışı bulTuzakIT ESO BellekTimore dehşetiDelilik Clicker: BellekHansel ve Gretel: Canavar KaçışSevgili Grim Reaper!Kötü palyaçolarKorku OrmanıKorku Geceleri HikayesiGrand Theft Auto GBAZoolax Geceleri: Kötü PalyaçolarSlenderman VS Freddy FazbearFNAF'den Freddy ile kaçmakFNAF worldPinstripe: Cehennemde Bir babaMario Bros YaşlıTrapdoorCadılar Bayramı tatiliAdam HayaletPalyaço Nights: Circus 7 GeceTrollFace Quest: Korku 2Freddy'nin Bulmacalarında Beş GeceFive Nights at Freddy´s paintFreddy FNAF: Kaçış EviKaz oyunu çevrimiçiMobil cihazlar için araScarymaze. IoGoriller için GıdaTrollface Quest: Korku 1Zombiler komşularımı yedilerSlendrina buradaSüper Mario Bros KlasikBlock Craft 3DHalloween'in farklarını bulunBob Soyguncu 4Şeker Peri MaceralarıHırsız Bob 4 Sezon 1: FransaBob hırsız 3
Go to TOP