Anna ve Kristoff aşık olur

Anna ve Kristoff aşık olur
Anna ve Kristoff aşık olur

Diğer randevular oyunları


Pocahontas ve John Smith Dondurulmuş aşk üçgeni Disney Prensesleri: Çifte Randevu Tinder: Aşk Arayan Dehşetli Ladybug Alıntı Dondurulmuş Maceraları Anna ve Kristoff öpücük Prensesler çift tarih için elbise Anna: Kırmızı halı için giyin Uğur böceği ve Anna: Okulda çiftler Prenses etkinlik takvimi Disney Prensesleri: Gelinlikler

Hamile Kisses Kızlar Seven Flört Erkek arkadaş Aşk testi San Valentin Aşınma Düğün Randevular

Anna ve Kristoff aşık olur
Anna ve Kristoff aşık olurAnna ve Kristoff aşık olurAnna ve Kristoff aşık olurAnna ve Kristoff aşık olur

🌟 Rating
5 / 5 of 1 votes

Prenses Anna ve Kristoff aşık oldular ve süper romantik bir buluşma için kaldılar. Anna' nın Kristoff ile büyük buluşması için mükemmel olmasına yardım etmeliyiz, her şey yolunda gidiyor, sana bağlı!
Öncelikle Kristoff' un bize gönderdiği hediyeleri bulmalıyız, onlara sahip olduktan sonra Anna' ya ne kadar romantik şeyler verdiğini göreceğiz.
Sonra soyunma masasına gideceğiz ve Anna' yı rimel, allık, ruj ve onun randevusu için çok güzel kılmak için gereken her şeyi yapmak zorundayız.
Ayrıca elbisesini, kolyesini ve ayakkabılarını da seçmek zorunda kalacağız. Seçeceğimiz çok şey var, bu yüzden randevunuzu mükemmel yapmak için Kristoff' un onu hiç olmadığı kadar güzel görmesini sağlayın.
Ve sonra delicesine aşık oldukları tarih! Farklı makyaj ve elbiseler denemek istiyorsanız, oyuna tekrar başlayın ve sonucu kontrol edin.
Oyunun tadını çıkar Anna ve Kristoff aşık olur, ücretsiz, bizim seçtiğimiz randevular oyunlarımızdan biri.

🅃 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer randevular oyunları


📝 yorumlarKızlarAşınmaYemek pişirmeHamileSoy LunaMiraculous ladybugDisney prenseslerKissesAşkFlörtDanslarOyun kategorileri

Go to TOP