Arabamı yok et


Arabamı yok et
Arabamı yok et

Diğer Arabalar oyunlarıGta: grand theft auto Arabalar Happy wheels Araba hırsızı Hot wheels Motosikletler Oyun Hızlı ve Öfkeli Oyun Kızaklar Sürücü Taksiler Yarış Yarış arabaları Park arabaları Araba ayarlama

Arabamı yok et
Arabamı yok etArabamı yok etArabamı yok et

🌟 Rating
4.6 / 5 of 12 votes

Tercih ettiğiniz markanın otomobilini seçin: BMW, Lamborghini... Ya da oyun tarafından sunulan diğer markalardan birini seçtikten sonra toplam imhaya gideceğiz! Çok fazla silah ve araç kullanabilirsiniz.
Testere, bir beysbol sopasıyla bir yangın söndürücü ile ona vurun ya da onu vurmak ve onu yok etmek için bir tüfek kullanmayı tercih edersiniz.
Ayrıca dev bir şiş top, levhayı kırma konusunda müttefiki olacak. Tüm silahları kullanın ve aracı tamamen tahrip olmuş ve kullanılamaz hale getirin. Kendini yetenekli görüyor musun?
Öfkenizi kullanın ve arabaya odaklanın, bir, iki veya tüm silahları kullanın. Sonucu göreceksiniz ve başka herhangi bir araba kullanıp baştan tekrar yok edebilirsiniz.
Çok komik, ama bunu gerçek hayatta yapamayacağımızı unutmayın, tamam mı?.
Oyunun tadını çıkar Arabamı yok et, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Arabalar oyunlarımızdan biri.

🅃 Kontroller oynamak
GamePlay Ekle

Diğer Arabalar oyunları


📝 yorumlar
FifaHulkMortal KombatGta: grand theft autoKaptan amerikaCounter strikeUEFA Şampiyonlar LigiBen 10Wwe güreşSavaşIşkenceOyun kategorileri

Go to TOP