Ariana Grande' nin Düğünü

Ariana Grande' nin Düğünü

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Ariana Grande' nin Düğünü
Ariana Grande' nin DüğünüAriana Grande' nin DüğünüAriana Grande' nin DüğünüAriana Grande' nin Düğünü

🌟 Rating
3.8 / 5 of 4 votes

Güzel Amerikalı şarkıcı Ariana Grande, birçok ünlüün katılacağı düğününü yüksek sesle kutlayacak. Bunların arasında Selena Gomez ve Rihanna da var. Bu eğlenceli kıyafetler oyununun kahramanları olacak. Ünlülerin giyinme konusunda eksantrik olduğunu biliyoruz ve bu yüzden her birine göre bir görünüm seçmek zorunda kalacağız.
Biri bekarlığa veda partisi, diğeri de düğün günü için iki görünüş hazırlamamız gerekecek. Selena ve Rihanna' yı en iyi kıyafetleriyle giydirin ve sonunda mükemmel bir gelinlik aramak zorunda kalacağımız Ariana Grande ile biteceğiz.
Oyunun tadını çıkar Ariana Grande' nin Düğünü, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Şöhret oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Şöhret oyunları

Prensesler CoachellaDolabı Marie Kondo ile sipariş etKendall ve Kylie'yi gördün.Princesses müzik festivaliKomik steampunk tarzıKaliforniya'da Yaz FestivaliÇocukları gördün: Garip şeylerin kadrosuYılan oynatan kimseDisney Prensesleri: Oscar'lardaNostaljik yılanFlappy emojiTroll: Şişe KickPrensesler: Diş ipi dansını öğreninBob' s Burger'ı giydirHuysuz kedi yolda koşuyorTorunları moda stilistiTarak Selena GomezÜnlüler için özel gelinlikGoldie ve onun düğün bloguTaht Oyunları: Daenerys ve Jon Snow' un DüğünüPrensesler: Gelin DuşlarıTiana' nın Düğünü: Yeşil BaharRoyalty kız arkadaşıHassas kız arkadaşımızı giydirinPrensesler: Rüya DüğünBahar düğünBenim mükemmel gelinlikGelinler için modaElsa' nın Düğününü DüzeltElsa' nın düğünde nedimeAriel gelin olarak giyiniyorKitty ve Tom'un düğünüDüğün için Pou giydirPrensesler: Lüks DüğünlerDisney Prensesleri: Siyah GelinlikAudrey giyinirElsa için gelinlikPamuk Prenses: Güzel gelinler yaratınUğur Böceği: Tasarım gelinlikGelin giyinmek
Go to TOP