Ariel ve Moana: Haute Couture

Ariel ve Moana: Haute Couture

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Ariel ve Moana: Haute Couture
Ariel ve Moana: Haute CoutureAriel ve Moana: Haute CoutureAriel ve Moana: Haute CoutureAriel ve Moana: Haute Couture

🌟 Rating
5 / 5 of 2 votes

Ariel ve Moana, büyük uluslararası podyumlarda gördüğümüz, imkansız ve hatta çirkin olan bazı haute couture tasarımlarını denemek için seçildi. Şimdi bu tür giysilerle bir görünüm yaratabilir ve prensesleri uluslararası podyumların gerçek modelleri gibi gösterebiliriz.
Her prensesin makyajını yapmanız gerekecek ve sonra farklı kıyafetlerin bulunduğu odaya gideceğiz. Bu elbiselerden birini seçin, giysileri birleştirin ve en sevdiğiniz aksesuarlarla görünümü tamamlayın. Ariel ve Moana' yı haute couture' dan giydirmeliyiz ve en çok seveceğimiz kıyafetler olmayabilir.
Oyunun tadını çıkar Ariel ve Moana: Haute Couture, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Prensesler oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Prensesler oyunları

Prensesler: Yaz DalgalarıRekabetsiz Prensesleri GiydirPrensesler: Renkli GörünüşlerElsa ve Ariel: Ölülerin GünüPrensesleri ve Kızlarını GiydirPrincesses: Mesaj ile TişörtlerPrensesler: Bahar Gala ElbiseleriPrensesler: Hayalimdeki İşPrensesler: Fener PartisiPrensesler: Plaj GünüGrammy Ödülleri için prensesleri giydirElsa moda mağazasıPrensesler: Ruh halleri ve modaPrensesler: Gelin DuşlarıPrensesler: Güzellik YarışmasıPrensesler: Temalı Tanıtım DansıPrensesler: Güz DansıPrincesses: Galaxy CrushPrensesler: Kazak AşıklarOkula Dönüş: Üniformasız GünPrensesler: Güzünü KutlayınPrensesler: ABD GezisiPrenses Güzellik YarışmasıKüçük Deniz Kızı: Coffee BaristaPrensesler: Dilek ÇizelgesiYeni Prenses Promosyon DansıPrensesler: Kampüste Bir KafePrensesler: Yaz KampıPrensesler: Okula Dönüş EğilimleriPrensesler: Çılgın Hafta SonuPrensesler: Kampüste Dedikodu YapmakPrensesler: Yaz PartisiPrensesler: Yaz TrendleriDisney Prensesleri: Noel SakallarıPrincess: Yeni KostümlerTiana' nın Düğünü: Yeşil BaharPrensesler: Maksi ElbiselerDisney Prensesleri: Bayan DünyaKırmızı Halı PrensesleriPrensesler için Moda Cosplay
Go to TOP