Asses karşı koz

Asses karşı koz

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Asses karşı koz
Asses karşı koz

🌟 Rating
3.8 / 5 of 52 votes

Trump, tüm insanları göt olarak görür ve kimseyi Beyaz Saray' a yaklaşmaktan alıkoymaya çalışır. Trump'ın izni olmadan kimsenin Beyaz Saray' a girmesini önlemesine yardım et. Onu bekleyen tehditleri etkisiz hale getirmek için bahçeye bir sürü Donald Trump koymalısınız. Bu oyun Bitkiler VS Zombies oyunundan ilham alıyor ve bu kez bitkiler zombiler olacak eşeklerle savaşacak Trump ordusu olacak.
Ordunu eşekleri yenmesine ve geçememesine izin ver yoksa kaybolursun. Donald Trump'ın yardımıyla yeni askerlerin kilidini açın ve eşeklere karşı zafer kazanın.
Oyunun tadını çıkar Asses karşı koz, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Donald Trump oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Donald Trump oyunları

Atıcı başkanlarıZombileri yakalamakOnline boyama Bitkiler vs ZombiesAngry Birds Mexicans VS TrumpKızma Birader Kahraman OnlineBozmaRagdoll: Şişleri kaçınınŞehirde zombilerin saldırısı 2Zombiler kronikleriZombie Çağrı 3Ajan Swat vs Zombies 2Zombi salgınıKılıf Prensesleri GiydirMinecraft 3D zombi mayınlarıMobil cihazlar için satrançSavaş: Askeri TaktiklerSümük acele kule savunmaHamster eve gelLordz2.io FetihBen 10 sonsuza savunmaMobile LegendsÜst üste 4Minecraft savunDinozor bifteğiBaşkanları Yok EtBuz Kovası Mücadelesi: BaşkanlarKahramanlar saldırıya odaklandıKabuklu cascarudo korurLider SavaşÇöp Adam Ordusu: Beyaz Saray SavunucularıTower ManiaDoraemon TinkerbellDodge zombiler koşuKlanlar Online'da ÇatışmasıTenTrixGörevi siyah op 3 çağrı: PuzzleBoya John CenaSavaşta Asker0h H1FNAF Bulmacalar
Go to TOP