Balık kurtarmak 2

Balık kurtarmak 2

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Balık kurtarmak 2
Balık kurtarmak 2Balık kurtarmak 2Balık kurtarmak 2Balık kurtarmak 2

🌟 Rating
1 / 5 of 1 votes

Her seviyede üç yıldızı toplamayı bitirdikten sonra, gölete götürerek balıkları kurtarmaya çalışmanız gereken yeni bir beceri oyunu getiriyoruz. Bunu yapmak için, büyük bir pompayla yüzmesini sağlamak ve gerektiğinde ortadan kaldırmak zorunda kalacağız.
Etrafınıza bir baloncuk sarmak için balığa tıklayın ve karşılaştığınız engellerden kaçınarak uçabilirsiniz. Balonu çıkarmak için tekrar basın ve yavaşça indirin. Şişlere ve Balıkların Tüm Tasarruf seviyelerini sonlandırmak için yolunuza çıkacak diğer elementlere dikkat edin.
Oyunun tadını çıkar Balık kurtarmak 2, ücretsiz, bizim seçtiğimiz platformlar oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer platformlar oyunları

Cennette YolculukKuş ile dağlara tırmanmakPlatform Princess: Elmaları seçHarmony 2 için araKüp atlamaAldatıcı inekGökyüzü merdivenleriBalkabağı AramasıDenize atlaArnie SaldırısıSezon atlamaKale Donmuş MaceralarıDemir tokmağı Mutlu çiftler: Hola Soy GermanKabarcık Pop MaceralarıHalat YardımMutlu yeşil dünyaDenizin altında baloncuklar esiyorDeniz dibinde dalış köpek yavrusuYo Kai Watch'un baloncuklarını çekinKabarcık Çılgınlığı YuvalarıBubble Shooter çevrimiçiZıpla, jöle, zıplaKaranlık ninjaSüper 3D Dünya Macerası2 yükselişiTek sıçramaHollo topuHalat Kurtarma Eşsiz YapbozBubble Shooter SagaMad Day: ÖzelRenk Ballz: ÖrdeklerMinik gezegenZamanla Balık AvıOkyanustaki kabarcıklara rehberlik edinYanan Adam 2Kabarcık tetikleyici balıkKızın yıkılışıKabarcıklar ateşDinozor bifteğiAnti stres oyunu
Go to TOP