Mahjong: Ben Luna


Mahjong: Ben Luna
Mahjong: Ben Luna

Diğer Soy Luna oyunlarıSoy Luna Miraculous ladybug Disney prensesler Oyun Dinesy kanalı Sailor moon Oyun Yüksek canavar Elbise ve elbiseler Kızlar Patenler Danslar

Mahjong: Ben Luna
Mahjong: Ben Luna

🌟 Rating
3.9 / 5 of 1031 votes

Soy Luna, zincirde büyük başarılara imza atan ve özellikle İspanyol konuşmacıları halkı büyüleyen bir Disney Channel dizisidir. Bu aynı zincirde büyük başarıya da neden olan Violetta tarzında bir Arjantinli seri ve buz pateninde başarılı olmayı hayal eden bir kız olan Luna' nın hikayesini anlatıyor.
Luna' nın maceralarında, düşmanını seven oğlandan, onu her zaman sinirlendirmeye istekli olan birçok karakter buluruz. Diziyi daha önce görmüşseniz, hepsini kesinlikle bileceksiniz ve onları sizin için yarattığımız bu muhteşem mahjong' da tanımlamak çok daha kolay olacaktır. Bu, bu gençlik serisinin en hayranları için yarattığımız web sitemizin özel bir oyunudur.
Mahjong, sol ve sağdaki diğer taşlarla engellenemeyeceğini göz önünde bulundurarak, aynı görüntüyü içeren parçaları eşleştirmeniz gereken bir tür solitairedir. Bu, düşük zorluk seviyesine sahip bir versiyondur, çünkü mikserinizi puanlarınız zarar görmeden çiftlerinizde kullandığınızda her zaman kullanabilirsiniz.
Disney Channel genç dizisi Soy Luna' nın karakterlerine dayanarak sizin için yarattığımız mahjong oyununun tadını çıkarmak için daha fazla beklemeyin.
Oyunun tadını çıkar Mahjong: Ben Luna, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Soy Luna oyunlarımızdan biri.

🅃 Kontroller oynamak
GamePlay Ekle

Diğer Soy Luna oyunları


📝 yorumlar
HamileKissesMiraculous ladybugDisney prenseslerAşk testiAşkYıkama ve ütülemeErkek arkadaşSailor moonFrozenBarbieFlörtOyun kategorileri

Go to TOP