FANOYUNLAR

Ben Luna: Mahjong

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


Disney Oyun Soy Luna Oyun Miraculous ladybug Oyun Disney prensesler Oyun Kızlar Oyun Aşınma Oyun Sailor moon Oyun Patenler Oyun Yüksek canavar Oyun Danslar Oyun

📝 Oyun ne hakkında: Ben Luna: Mahjong?


Ben Luna: Mahjong
Ben Luna: Mahjong

🌟 Rating
3.8 / 5 of 830 votes

Soy Luna, zincirde büyük başarılara imza atan ve özellikle İspanyol konuşmacıları halkı büyüleyen bir Disney Channel dizisidir. Bu aynı zincirde büyük başarıya da neden olan Violetta tarzında bir Arjantinli seri ve buz pateninde başarılı olmayı hayal eden bir kız olan Luna' nın hikayesini anlatıyor.
Luna' nın maceralarında, düşmanını seven oğlandan, onu her zaman sinirlendirmeye istekli olan birçok karakter buluruz. Diziyi daha önce görmüşseniz, hepsini kesinlikle bileceksiniz ve onları sizin için yarattığımız bu muhteşem mahjong' da tanımlamak çok daha kolay olacaktır. Bu, bu gençlik serisinin en hayranları için yarattığımız web sitemizin özel bir oyunudur.
Mahjong, sol ve sağdaki diğer taşlarla engellenemeyeceğini göz önünde bulundurarak, aynı görüntüyü içeren parçaları eşleştirmeniz gereken bir tür solitairedir. Bu, düşük zorluk seviyesine sahip bir versiyondur, çünkü mikserinizi puanlarınız zarar görmeden çiftlerinizde kullandığınızda her zaman kullanabilirsiniz.
Disney Channel genç dizisi Soy Luna' nın karakterlerine dayanarak sizin için yarattığımız mahjong oyununun tadını çıkarmak için daha fazla beklemeyin.
Oyunun tadını çıkar Ben Luna: Mahjong, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Soy Luna oyunlarımızdan biri.

🎮 Nasıl oynanır: Ben Luna: Mahjong?GamePlay Ekle


Kızlar OyunAşınma OyunYemek pişirme OyunHamile OyunMiraculous ladybug OyunAşk OyunDisney prensesler OyunAşk testi OyunPrenses boya OyunGarsonluk OyunDüğün OyunKisses OyunOyun kategorileri
Go to TOP