Bendy Boyama

Bendy Boyama

  • hisse
  • Reload


📝 Bu oyun hakkında


Bendy Boyama
Bendy Boyama

🌟 Rating
4.4 / 5 of 535 votes

Hit oyunu Bendy ve Ink Machine' nin kahramanı, hevesindeki görünümünü değiştirebileceğimiz bu eğlenceli boyama oyununa geldi.
Bu video oyununun hayranları için yarattığımız ve Bendy' yi üzücü siyah renginde görmekten bıktığımız özel bir Fandejuegos oyunu. Şimdi kahramanımıza renk verme ve vücudunda biraz daha fazla yaşamla karakterini biraz değiştirme zamanı.
Alt kısımda, Bendy' i boyamak için kullanabileceğiniz tüm renkli kalemler bulacaksınız ve ayrıca konturun boyutunu değiştirmek ve çizimden sevmediğiniz şeyleri silmek için bir düğmeye de sahipsiniz. Bendy Boyama oyunu ile eğlenin.
Oyunun tadını çıkar Bendy Boyama, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Bendy ve mürekkep makinesi oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamak
Diğer Bendy ve mürekkep makinesi oyunları

Boyama Cuphead ve MugmanOnline boyama Bitkiler vs ZombiesKalem KoşusuOnline Transformers BoyaBoya Yandere Chan ve SenpaiBoyama için Assassins CreedEnchantimals RenklendirVaporeon boyamak içinÇevrimiçi grafik tasarımRoblox BoyaGrand Theft Auto V çizmekMangle BoyaMetro Gerçek Çelik: Online BoyaPokémon eevee BoyaFive Nights at Freddy´s paintNinetales Aloa: Boya PokémonSaiyajin boyama çevrimiçiİntihar Squad boyaMoana: Boyama KitabıElsa Dondurulmuş boyamaArenadaki ÇizimlerMoana ve Maui çevrimiçi boyamak içinKonuşan Tom: Boyama KitabıNinjago Lego: Boyama KitabıBoyamak için Royale ClashZootopia: BoyamaMinion BoyaPrenseslerin elbiselerini renklendirOnline Mickey ve Minnie BoyaBoya RapunzelNoel Baba: Boyama KitabıSkribbl. IoBoyama CocoPJ Maskeleri boyamak için: CatboyKlasik resim Barcelona Real MadridAnti stres oyunu 2Valentine tarafından Boyama HayvanlarKekler zamanSilindir Uyarısı ÇevrimiçiResident Evil Biohazard 7: Bulmacalar çevrimiçi
Go to TOP