Beyaz okçu

Beyaz okçu

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Beyaz okçu
Beyaz okçuBeyaz okçuBeyaz okçuBeyaz okçu

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Beyaz Okçu, bu savaşçıya bu silahla yeteneğini uygulamada yardımcı olacak yay ve oklarla yeni bir nişan oyunudur. Çekim açısını ve gücünü ayarlamak için PC' nin faresini veya mobil cihazımızın dokunmatik ekranını kullanmalıyız.
En iyi açıya sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, vurun ve oku hedefin ortasına sokun. Sınırlı oklara sahipsiniz ve yalnızca hedef hedefe ulaşmayı başarırsanız fazladan para kazanabilirsiniz. White Archer oyununda puan ekleyin ve en iyi skorunuza ulaşın.
Oyunun tadını çıkar Beyaz okçu, ücretsiz, bizim seçtiğimiz oklar oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer oklar oyunları

Elit OkçulukNoel hediyelerini savunElma atıcıBükülen Ok çevrimiçiSherwood: Ok BaşlatıcısıKomik karaktere gelinSirk Dart OyunuÇöp Adam Archer 4Okçu vs ArcherCanavar zanaatOkçu usta 3d: kale savunmakNöbetçi KoruyucuHedefi sert vurŞirinler: Yayla VurSilah Kulübü AtıcıMinecraft AsıldıBowRoyale.ioEuro 2016 KaleciCanavarları kurtarŞehri savunMuay Thai EğitimiNakavtSpinny GunDart TekerleğiZombies 3 Call ofZombie Çağrı 3Sonsuz Savaş Alanı: PUBGEuro 2016 Cezalarının BaşlatılmasıBasketbal Smash FunnyKomik SinerjiÖzel: Silah üreticisiKurtarma Savaş GörevlisiÇok Oyunculu Maskeli AtıcılarOkçu süper penaltı yıldızıKedi yetiştirmekFortnite BinasıÇılgın Piksel SavaşıGunBorn.ioRoket Çatışması 3DZombie Gunpocalypse
Go to TOP