📝 Bu oyun hakkında


Beyin Jimnastiği: Zihin Eğitimi
Beyin Jimnastiği: Zihin EğitimiBeyin Jimnastiği: Zihin EğitimiBeyin Jimnastiği: Zihin Eğitimi

🌟 Rating
2.5 / 5 of 2 votes
Aklınızı bellek, reaktivite, mantık ve odak kategorilerinde göstermeniz gereken bu Brain Trainer ile eğitin. Mevcut testlerden birini açıklayacaklar ve bunun için sahip olduğunuz sürenin bitiminden önce olabildiğince fazla puan eklemek zorunda kalacaksınız.
Bu eğlenceli oyunda beyninizi günlük olarak eğitmeniz ve zaman içindeki gelişiminizi izlemeniz gerekecek. Günlük mücadeleyi tamamladığınızda, ertesi gün sınavdaki puanınızı arttırmak için testlerin geri kalanını eğitmeye devam edebilirsiniz. Aklınızı internetteki en komik Brain Trainer ile eğitin.
Oyunun tadını çıkar Beyin Jimnastiği: Zihin Eğitimi, ücretsiz, bizim seçtiğimiz sorgulama oyunlarımızdan biri.


🎮 Kontroller oynamak
Sorgulama Oyun

Bu soruları cevaplayıp cevaplayamadığınızı kontrol edin

Eğer böceği nedir karakteri vardır?Bu kız için eğlenceli yarışmasıKim Milyoner Olmak İster? 2019 SürümüKim daha ünlüdür? Daha yüksek veya düşük Oyun4 Pix WordGoogle Feud OnlineBeyin Jimnastiği: Zihin EğitimiSorulanNe Karakter sen Dondurulmuş?

Aşk testi Oyun

Aşkının gerçekten olup olmadığını keşfet

Luna ve Matteo öpüşmek üzereAşkın yüzdeleriAşk Hesaplama: Aşk TestiAşk Test CihazıAşkı test etUyumluluk bilmek bilmek testiAşk testiJustin ve Lisa Sevgililer Günü elbiseParti balo de öpüşmeAşkAşk yarışmasıEn iyi aşk testi

simmilar oyunlar

Deneyler OyunTrivial OyunMantık OyunAlfabe Çorbası OyunCellat OyunMatematik OyunTrendler, şimdi oyunlar

Oynamaya devam etmek için en iyi ve en son trendleri kaçırmayın
Bulma pansumanElbise ac 18 Dragon Ball ZRocket LeagueDemir tokmağı Mutlu çiftler: Hola Soy GermanBenim su nerede?Sopa rakam mücadeleSonic vs Goku: AnimasyonGrand Theft Auto San AndreasDragon Ball Fierce Fighting 3.0Iron man elbiseGeometry Dash 3 fernanflooKız X oluşturSailor moonZootopiaSoymaktan bankalarKing KongOyuncak HikayesiGüzellik ve canavarSaklı nesnelerGorillerYandere SimülatörüTarzanGarry modBoing