Boşta Restaurant

Boşta Restaurant

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Boşta Restaurant
Boşta RestaurantBoşta RestaurantBoşta RestaurantBoşta Restaurant

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Harika restoran zincirinize başlayın ve bankanın içinde Idle Restaurant' ta yılın girişimcisi olmak için gerçek bir servet biriktirin. Aşçı yemek yapacak ve garson parayı asansör çocuğunun yardımı ile toplayacağınız masaya getirmelidir. Bu parayı aşağıya indirecek ve bir sonraki karakterin toplanmasından ve işaretçinize eklemesinden sorumlu olacak.
Alacağınız para ile, restoranınızı, çalışanlarınızı geliştirmek ve bu işlemleri otomatik olarak yapmak için patron yerleştirmek zorunda kalacaksınız. Para biriktirmeye devam etmek ve Idle Restaurant'ın eğlenceli oyununu yenmek için yeni restoranlar açın.
Oyunun tadını çıkar Boşta Restaurant, ücretsiz, bizim seçtiğimiz restoranlar oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer restoranlar oyunları

Sanal FırınCinema Panic 2'ye KatılBurger aşçıKomik BurgerLezzetli Kek DükkanıLezzetli abur cubur hazırlayınKomik Dondurma Dükkanı ExpressCupcake DükkanıEğlenceli burger işletmesiJessie' s Dondurma Arabası OnarHamburgerleri silahlandırSanal hamburger dükkanıŞef BurgerPrenses Ariel: Şimdi o Barista.Sims RestaurantHabbo TıklayıcısıRulet royale çevrimiçiDelicious Emily: Cook & GoEmily: Evim Güzel EvimLezzetli Kristal PastaRiches için musluklarMuz PokerSuşi şefiPizza ManiaHızlı Mutfak 2: DonutlarLezzetli Emily: NoelServet şövalyeleriPrensesin turizm merkeziŞef KahramanHızlı Pişirme 4: BiftekNoelia' nın RestoranıPatron Ticaret A.Ş.Boşta FabrikaKim Milyoner Olmak İster? 2019 SürümüAçgözlülük şehrinde cimriJustin ile atlaBanka Crash Transit 3Dİşkence TrollfaceSnakelandAltın Madeninde Ekstraksiyon
Go to TOP