Briko

Briko

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Briko
BrikoBrikoBrikoBriko

🌟 Rating
5 / 5 of 1 votes

Briko, başarılı mobil oyun olan Bricks Ball Crusher'ı mükemmel bir şekilde taklit eden eğlenceli bir oyundur. Göreviniz, toplarınızı bloklara doğru atmak ve alt bölgeye ulaşmadan hepsini yok etmektir. Bir dönüşü her bitirişinizde, bloklar tehlikeli bir şekilde pozisyonunuza yaklaşarak bir basamak aşağı iner.
Mümkün olan en az sayıda atışta bloklara mümkün olan maksimum hasarı verecek topların yörüngesini oluşturma konusunda çok yetenekli olmalısınız. Bu Briko macerasında üstesinden gelmek ve yeni bir evrenin kilidini açmak için seviyenin tüm bloklarını kaldırın.
Oyunun tadını çıkar Briko, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Play store oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Play store oyunları

Yığın Topu: Darbe için yolunuzu açınKum toplarıKum Topları ÇevrimiçiDışarıda Blast: Top BırakHoop Yıldızları ÇevrimiçiRenk doldurma 3dBuddy TossRenk çift yumruHalat Kurtarma Eşsiz YapbozYuvarlanan Top 3DYarış 2 3d çalıştırmakYıldız ArtanMükemmel DilimlerMuz Helikopter SalıncakIşın atlamaAmaze!IşıklandırEtrafında HalatJelly Shift Çevrimiçi3D Boya KoşusuMasayı çekKalabalık şehir 2Meyve kaçışÇömlekçilik ÇevrimiçiBeni alTemiz yolTrafik GoYol 2 temizBüküm hitKahraman Çevrimiçi OlacakŞişe Çevirme 3DOyun Mağazası: Şişe ÇevirmeRenk kazasındaPatlamış Mısır PatlamasıArkadaşınızı Çevrimiçi Kick3B Yol BoyasıBeyin dışarıPetrol avıSu beni lütfenTopu vurmak
Go to TOP