Büyük Şehir' de Dondurulmuş

Büyük Şehir' de Dondurulmuş

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Büyük Şehir' de Dondurulmuş
Büyük Şehir' de DondurulmuşBüyük Şehir' de DondurulmuşBüyük Şehir' de DondurulmuşBüyük Şehir' de Dondurulmuş

🌟 Rating
5 / 5 of 2 votes

Dondurulmuş Elsa ve Anna, Dondurulmuş 2 galasından sonra dinlenmek için Arendelle' den ayrılacaklar. Tatile çıkmaya ve hazırlamamız gerekenler için büyük şehri tanımaya karar verdiler. Disney prenses kıyafetleriyle gerçek dünyaya gidemezler, bu yüzden büyük elmanın içinden geçecekleri güzel bir görünüm bulmalıyız.
Her biri için bir makyaj yapmalı ve sonra mükemmel bir kıyafet bulmak için dolaplarına gitmelisin. Her iki kız kardeşle işiniz bittiğinde, anı havaalanında güzel bir fotoğrafla ölümsüzleştirme zamanı gelecektir. Dondurulmuş 2 kahramanlar ile büyük şehir gezisine eşlik edin.
Oyunun tadını çıkar Büyük Şehir' de Dondurulmuş, ücretsiz, bizim seçtiğimiz frozen oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer frozen oyunları

Dondurulmuş Prensesler: Vogue İçin ÖrtüElsa: Enstitüde DramaDondurulmuş Prensesler: Yıldız gibi giyinDondurulmuş 2 için Elsa GiydirAnna: Makyaj AkademisiGüzellik salonu ElsaAnna: Oyun KızıElsa okul için elbiselerElsa ve Anna: Cadılar Bayramı PartisiDondurulmuş MaceralarıDonmuş prensesler aşık evlenirPrensesler: Sevgililer Günü PartisiElsa: Renkli Saç ModeliDondurulmuş Prensesler: Şükran Günü KutlamalarıElsa: Dans için Kilo VerinElsa' nın Düğününü DüzeltElsa gala dansıElsa, Anna ve OlafKristoff, Anna ile ayrıldıElsa: Hashtag MücadelesiElsa ile Anna arasındaki moda savaşıPrenses anna: tatlı ya da hünerDondurulmuş: Elsa ve Anna bebeklerPrenses Anna'yı okula giderken gördünTrendy prenses kıyafetleriElsa kraliçe ve süper kahraman olarak giyiniyorPrenses Elsa: Erica'nın Doğum GünüElsa plajda eğlenirElsa: Ayrılıkla DramaElsa'nın kızağını düzeltAnna için omurga cerrahisiElsa: Noel iksirleriManikür ve pedikür AnnaAnna güzel ayakkabılar tasarlarTarak Kraliçesi ElsaDondurulmuş prenses cosplayÇanak çömlek ile Elsa YardımPrenses elsa: tatlı ya da hünerElsa Blogger'ın HikayesiSaunada Uğurböceği ve Elsa
Go to TOP