Canavar zanaat

Canavar zanaat

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Canavar zanaat
Canavar zanaatCanavar zanaatCanavar zanaatCanavar zanaat

🌟 Rating
3.9 / 5 of 234 votes

Monster Craft, Minecraft dünyasında geçen yeni bir macera ve seviye hedefine ulaşmaya çalışırken Creeper saldırısından kurtulmamız gerekecek. İlkinde, göreviniz dört taş toplamak olacak, ancak düşman dalgaları size saldırmaya geleceğinden kolay bir görev olmayacak.
Neyse ki, kendini savunmak için bir yay ve oklara sahip olacaksın ve yaklaşmalarına izin vermeden çabuk yapmak zorunda kalacaksın, yoksa hayatın azalmaya başlayacak. Sağlığınızı iyileştirmek için yiyecek toplayın ve bu Monster Craft macerasında çıkış kapısına ulaşmak için tüm Creepers'ı öldürün.
Oyunun tadını çıkar Canavar zanaat, ücretsiz, bizim seçtiğimiz minecraft oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer minecraft oyunları

BlockCraft SurvivalMinecoins MaceraMinecraft: Labirent koridoruMinecraft: Paintball SavaşıMinecraft Kogama 2Minecraft OluşturucuMinecavesSlithercraft.ioCubeCraft KogamaMeyve Ninja Minecraft versiyonuKim kim? MinecraftZombieCraft 2Minecraft CaddesiMinecraft tarzı bloklarla inşaParti Piksel KıyametBlock Craft 3DMinecraft: Noel Altın MadeniMinecraft motosiklet yarışıPiksel Gun Apocalypse 3: MinecraftMinecraft GTAMariocraftMinecraft GmodPaintball Silahı Piksel 3DMinecraft 5 kanlı silahKanlı Silah Minecraft 4Minecraft 2 kanlı silahKanlı Minecraft 6 tabancaMinecraft 3D zombi mayınlarıMinecraft 3 kanlı silahBlocraftTehlikeli mayın SteveYeni derileri MinecraftMinecraft html5Uzay Minecaves içinde KayıpMinecraft Survival FunnyMinecraft Steve bulmacaMinecraft: Araba yarışı moduFutbol MinecraftTetris MinecraftMinecraft Oyunları engelleyici
Go to TOP