Çevrimiçi gizle

Çevrimiçi gizle

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Çevrimiçi gizle
Çevrimiçi gizle

🌟 Rating
3.4 / 5 of 53 votes

Çevrimiçi Sakla, Garry' nin Modunun Sakla ve Ara oyununun bir versiyonudur ve şimdi sitemizde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bazıları saklamak zorunda kalacakları, bazıları da onları aramak zorunda kalacak olan takım tarafından çok oyunculu çevrimiçi oyunlar olacaklar. Saklanan ekipman haritanın her tarafında bulunan nesnelere dönüşmeli ve bulunmamak için kendilerini kamufle etmelidir.
Aradığınız takımın gerçekten oyuncu olduğuna inandıkları cisimlere ateş etmesi gerekiyor. Dikkatli olmalısınız, çünkü normal nesnelere ateş eden her hata sağlığınızdan puanlar çıkaracaktır. Herkesi bulan veya hayatta kalmayı başaran takımı Çevrimiçi Sakla puan tablosuna bir puan ekleyerek kazanın.
Oyunun tadını çıkar Çevrimiçi gizle, ücretsiz, bizim seçtiğimiz 2 oyuncu oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

👥 2 oyuncu veya daha fazlası içinDiğer 2 oyuncu oyunları

Bad Boys VS İyi Adamlar: Çevrimiçi Çok OyunculuHavaalanı Clash 3DVertix Shots ÇevrimiçiSkar: Ölüm Maç GTA tarzıOkçu vs ArcherKariyer: Yanan TekerleklerÖlüm kavgasıNitro Başkanları: Multiplayer Online YarışKüp Şehir SavaşlarıTaktik kahramanPixWarsUzay Hapishanesinden Kaçış 2Ölü dövüşHava Hokeyi GlowSüper PonGoalAteş Sumo: Sumo Güreşi2 oyuncu için uçan kedilerAşırı El Tokat: 2 OyuncuPong Challenge: 2 OyuncularDublör araba uçmakBurger mücadelesiGrev AptallarıKahraman efsanesiEğri Ateş ProRoket Çatışması 3DPiksel Gun Apocalypse 3: MinecraftPop YaşamAtıcı başkanlarıKarnage. IoGarry'ın Mod Prop HuntMinecraft GmodGarry's Mod freeZombiecraft. Io: Minecraft dünyasında zombiDuty Mobile'ın ÇağrısıSlaim-ioDuty Online ÇağrıSavaş Piksel Royale Çok OyunculuPiksel Savaşı RoyaleSavaş Royale SurvivalFortnite Zombies online
Go to TOP