Çöp Adam gitmek

Çöp Adam gitmek

  • hisse
  • Reload


📝 Bu oyun hakkında


Çöp Adam gitmek
Çöp Adam gitmekÇöp Adam gitmekÇöp Adam gitmekÇöp Adam gitmek

🌟 Rating
5 / 5 of 1 votes

Stickman, video oyunları dünyasının en komik oyuncağı ve bugün bize mükemmel bir çeviklik göstermek zorunda kalacağımız yeni bir macera sunuyor. Bir mobil cihazda oynamanızı öneriyoruz, çünkü dokunmatik ekranla oynamak daha kolay ve daha kolay ancak bilgisayarınızdan da yapabilirsiniz.
Oyunun iki sokağından geçen Stickman'ı kontrol etmek zorunda kalacaksınız ve boşluğa düşmemesi için deliklerden atlamamız gerekecek. Eğer yukarıdaki caddede düşerse, aşağıdaki sokağa gidecektir ve devam edebilirsiniz, ancak aşağıdaki şişle düşerse, oyunu kaybedeceksiniz ve Stickman Go' da bir kez daha denemek zorunda kalacaksınız.
Oyunun tadını çıkar Çöp Adam gitmek, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Çöp Adam oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamak
Diğer Çöp Adam oyunları

BattleStick: Çöp Adam Savaşı MultiplayerÇöp Adam RunnerÇöp Adam: Dünyadan KaçışHapishaneden Çöp Adamdan KaçışÇöp Adam: Jetpack MücadelesiÇöp Adam: Barışı KoruStickman VS ZombiesRagdoll SavaşçısıFly with ropeOkçu 2 ÇevrimiçiStickman ile Boks SporuVex 3Çöp Adam Sokak SavaşçısıNeon Run: Neon adamla koşmakÇöp Adam Sokak DövüşüIşıklandırÖrümcek Adam Mysterio Koşusuörümcek Adam eve dönüşSükseliÜrkek aceleYuvarlanan Top 3DKare çizgiKoşucu meyve atlamaYarış 3d çalıştırmakNinja KoşusuEl Sanatları RunnerSanal golf kulübüörümcek adam tehditleri tespitCanavar arabalarGeometri JumpFred KoşuKarelerin arasından koşNinja Balkabağı: Kış SürümüBüyük destroyer arabasıAtla ve tavşan durmaTehlikeli mayın SteveKızgın Gran Run Christmas EditionEğlenceli bir yolMutlu Hop ÇevrimiçiKöpekbalığı: Kazık Atlama
Go to TOP