Coronavirus Güvenlik Önlemlerine Saygı Göster

Coronavirus Güvenlik Önlemlerine Saygı Göster
Coronavirus Güvenlik Önlemlerine Saygı Göster

Diğer Aciller oyunları


Plague Inc Idle Hospital Tycoon: Coronavirus Sürümü Coronavirus.io Kurtarma Hastalığı Trafik ameliyatı Tehlikeli kurtarma Göz ameliyatı Yangını söndürmek: Itfaiyecileri Modern Prenses: Er Acil Durumlar Komik boğaz tedavisi Kurtarma Ambulansı Şoförü 2018 Kulak doktoru

Paw patrol Polis Yetenek Simülasyon Operasyonlar Itfaiye Hastaneler Kamyonlar Helikopterler Uçaklar Aciller

Coronavirus Güvenlik Önlemlerine Saygı Göster
Coronavirus Güvenlik Önlemlerine Saygı GösterCoronavirus Güvenlik Önlemlerine Saygı GösterCoronavirus Güvenlik Önlemlerine Saygı GösterCoronavirus Güvenlik Önlemlerine Saygı Göster

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Coronavirus' un dünyada ortaya çıkmasından sonra sahip olacağımız bu yeni normda, çok dikkatli olmalıyız ve hükümetlerinizin enfeksiyon sayısının tekrar artmasını önlemek için uyguladığı tüm güvenlik önlemlerine saygı duymalıyız. Bu oyunda güvenli bir mesafeyi korumayı ve maskelerin önemini öğreneceksiniz.
Karakterinizi şehrin sokaklarında sürün, yoldan geçenler, bisikletler ve geçen herkesin önüne geçin. Maskeleri toplayın ve Coronavirus' un güvenlik önlemlerine saygı gösterirken hayatınızı kurtarmaya ve işaretçinizde puan kazanmaya devam etmek için işaretli yayınlara bağışlayın.
Oyunun tadını çıkar Coronavirus Güvenlik Önlemlerine Saygı Göster, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Aciller oyunlarımızdan biri.

🅃 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Aciller oyunları


📝 yorumlarArabalarFutbolYetenekKızlarBubble shooterAşınmaMario brosTabloYemek pişirmeZombiler2 oyuncuOyun kategorileri

Go to TOP