Craftnite.io

Craftnite.io

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Craftnite.io
Craftnite.ioCraftnite.ioCraftnite.ioCraftnite.io

🌟 Rating
4.4 / 5 of 16 votes

Crafnite. Io Minecraft ve Fortnite gibi iki büyük güncel oyuna katılacak. Şimdi, Minecraft'ın pikselli dünyasında harika bir Savaş Royale'ı gerçekleştirebilirsiniz. Biri oyundan ölüme ve hepsine karşı Savaş Royale hayatta kalma modu olmak üzere iki oyun modu mevcut.
Bu harika maceraya girin ve silahlarınızı kullanarak düşmanlarınızı yenmek için hayatta kalan son hayatta kalanları kullanın. Savaş Royale modunda önemli olan şeyin zayiat değil, hayatta kalmak ve savaş alanında yaşayan son kişi olduğunu hatırlamak. Craftnite. Io adlı Minecraft ve Fortnite dünyalarını birleştiren bu harika oyunun tadını çıkarın.
Oyunun tadını çıkar Craftnite.io, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Fortnite oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Fortnite oyunları

Fortnite Dress Up RoyaleBüyük saldırıFortnite Battle MemoryBattle Royale OnlineSavaş Royale SurvivalMini Savaş Royale tarzı PUBGKask Royale IOSavaş Royale ZombieBıçak Bıçakları IOApex Efsaneleri ÇevrimiçiGangsterz IOMinecraft Savaşı RoyalePUBGAgario Battle RoyaleFoes IOBölge RoyaleBattlePoint. IoSavaş Royale IOSlither. IoGarry's Mod freePiksel Gun Apocalypse 3: MinecraftSurviv. Io Savaş RoyaleKilitlenme çizMinecraft GmodGun BattleÇılgın Rush IOYoHoHo IO: Korsan Savaş RoyaleTetris 99Duty Mobile'ın ÇağrısıBlade.ioSlaim-ioSolucan Royale IOPiksel Savaşı RoyalePixWarsFreefall Tournament: Battle RoyaleAcımasız savaş royaleKadro Royale IOGarry'ın Mod Prop HuntNuggetroyale. IoDuty Online Çağrı
Go to TOP