Disney Prenseslerine Yaz Kıyafeti


Disney Prenseslerine Yaz Kıyafeti
Disney Prenseslerine Yaz Kıyafeti





Diğer Disney prensesler oyunları



Kızlar Kisses Disney prensesler Rapunzel Descendants Karbeyaz Aşınma Disney Frozen Oyun Prensesler Prenses elbise Ariel Yasemin Elsa ve Anna Prenses makyaj Prenses boya Sindirella Güzellik ve canavar Moana

Disney Prenseslerine Yaz Kıyafeti
Disney Prenseslerine Yaz KıyafetiDisney Prenseslerine Yaz KıyafetiDisney Prenseslerine Yaz Kıyafeti

🌟 Rating
4.4 / 5 of 18 votes

Disney prensesleri bu eğlenceli oyunda bir araya geldiler, zaten çok yakın olan yaz için güzel görünümler seçmek için. Birlikte yeni bir kıyafet seçmeleri için onlara yardım etmemiz gerekecek, böylece birlikte harika bir tatil geçirebileceksiniz. Birer birer gitmeli ve Elsa, Mérida, Rapunzel, Bella, Moana ve diğerlerini giydirmeliyiz.
Her birinin gardırobunda elbiseler var, ayrıca gömlekler, pantolonlar ve etekler de var, böylece güzel bir kombinasyon yaratırsın. Kıyafet tamamlanana kadar gözlük, kolye ve küpe gibi aksesuarlar eklemeyi unutmayın. Disney dünyasının en ünlü Prenseslerini yaz için hazırlamanın zamanı geldi.
Oyunun tadını çıkar Disney Prenseslerine Yaz Kıyafeti, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Disney prensesler oyunlarımızdan biri.

🅃 Kontroller oynamak




GamePlay Ekle

Diğer Disney prensesler oyunları


📝 yorumlar




Miraculous ladybugHamileKızlarAşkSoy LunaSailor moonKissesRapunzelErkek arkadaşBebekKarbeyazYıkama ve ütülemeOyun kategorileri

Go to TOP