Dragon Ball şiddetli dövüş 2.1

Dragon Ball şiddetli dövüş 2.1
FlashDragon Ball şiddetli dövüş 2.1Flash Player'ı Etkinleştir
Diğer Dragon Ball - Goku oyunları


Dragon Ball Z - Efsane Dragon Ball GT: Final Maçı Dragon Ball Süpersonik Savaşçıları Ejderhanın Hazinesi Korin Kulesi: Dragon Ball Dragon Ball Z: Idainaru Goku Densetsu Dragon Ball Z: Ölümcül Savaş Dragon Ball: Çok Oyunculu Dragon Ball Z: Efsanevi Saiyan Bulmaca: Siyah Goku Gül vs Vegeta SSJ Tanrı Dragon Ball Quest Bulmaca: DBZ Frieza Dirilişi

Dragon Ball - Goku Kavga Saiyan Freezer Vegeta Comic Stars Fighting Trunks Anime ve Manga

Dragon Ball şiddetli dövüş 2.1
Dragon Ball şiddetli dövüş 2.1Dragon Ball şiddetli dövüş 2.1Dragon Ball şiddetli dövüş 2.1

🌟 Rating
4.1 / 5 of 458 votes

Dragon Ball Fierce Fighting 2.1 sürümünün tadını çıkarın ve Goku ve efsanevi Dragon Ball serisinin karakterlerinin geri kalanıyla bu harika maceraya başlayın. Bu oyunların herhangi birini daha önce oynadıysanız, nasıl oynanacağını çok iyi bilirsiniz çünkü bu yeni sürümde çok az şey değişti.
Hayatta kalma macerasıyla yüzleşebileceğiniz ya da sadece aynı PC' den arkadaşlarınızla mücadele edebileceğiniz farklı oyun modlarınız var. Yalnız oynarsanız, en sevdiğiniz karakteri seçin ve farklı vuruşlar yapmak ve zıplamak için J, K, L, I ve U tuşlarını kullanmak zorunda kalarak düşman dalgalarına bakmaya başlayın. Hareket etmek için, A, S, W ve D tuşlarını kullanmanız gerekecek ve böylece düşmanlarınızın saldırılarını atlatmak mümkün olacak, ya kılıçla ya da uzaktan saldıracakları tabancalarla. Güç çubuğunuzda enerjiyi toplayarak daha hızlı bir şekilde zayıflatan büyük bir vuruş yapın.
Bu hayatta kalma modu, iki oyuncu modunda da gerçekleştirebilir ve bir arkadaşınızla işbirliği içinde düşmanlarla savaşabilirsiniz. Sonunda, bu yeni sürüm Dragon Ball Fierce Fighting 2.1' de iki kişinin zafer için mücadele edeceği bir kip var.
Oyunun tadını çıkar Dragon Ball şiddetli dövüş 2.1, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Ejderha topu oyunlarımızdan biri.

🅃 Kontroller oynamak
GamePlay Ekle
👥 2 oyuncu veya daha fazlası için

Diğer Ejderha topu oyunları


📝 yorumlar
ArabalarFutbolKavgaFifaHulkGta: grand theft autoEylemBen 10Silâhörümcek adamOyun kategorileri

Go to TOP