Drift patronu

Drift patronu

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Drift patronu
Drift patronuDrift patronuDrift patronuDrift patronu

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Drift Boss, bu virajlı yolda bizimkini kontrol etmek zorunda kalacağımız eğlenceli bir araba oyunudur. Aracımızın sağa dönmesi ve tahsis edilen yolu takip etmesi için kayarak kaymamız gerekecek. Uzatma süresi boyunca ekrana basın ve basılı tutun ve tekrar düz sürmeniz gerektiğinde bırakın.
Yol boyunca mağazada yeni araçlar satın almak için toplayabileceğiniz paraları bulacaksınız. Senin görevin mümkün olduğunca gitmek ve Drift Boss adlı bu fantastik patinaj oyununda kişisel rekorunu kırmak olacak.
Oyunun tadını çıkar Drift patronu, ücretsiz, bizim seçtiğimiz kızaklar oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer kızaklar oyunları

Yol dönüşHot Wheels: Yolda sollamaAraba yarışıYolda PolisBen 10 çokluortamSürücü TaksiAraba çıkarTrafik GoFortrideKomik kan yarışıTuk Tuk Sürüş: Zombilerle KoşuÇöl solucanlarıOffroad ManiaMinik gezegenAraba Rengi: BeceriPark araba: Park edelimArabayı sür ve park etAcele saatRoket yarışıSimülatör: Trafik KontrolüAraba Yıkama SimülatörüCrossy KöprüsüHız Yarışçısı: YollarAraba VS Polisler 2Araba dublör parkour3 arabaPoly Bridgie: Köprü AtlarSert kamyonYol dönüş komikGrand Theft Auto GBARenk kazasındaEggs & CarsBatman: Sokak GücüThrill Rush 4Yolda kalKariyer başlangıcıİçecek Drive SurviveFormülü sürükleyinDino Araba YarışıSpor araba simülatörü
Go to TOP