Ellie bize onun moda numaralarını veriyor

Ellie bize onun moda numaralarını veriyor

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Ellie bize onun moda numaralarını veriyor
Ellie bize onun moda numaralarını veriyorEllie bize onun moda numaralarını veriyorEllie bize onun moda numaralarını veriyorEllie bize onun moda numaralarını veriyor

🌟 Rating
3 / 5 of 5 votes

Güzel etkileyicimiz bize onun moda hilelerini gösterecek. Her zaman kameralar için poz veriyor ve her zaman büyüleyici görünmeli. Blogunda yeni yazılar oluşturmak istiyor ve yeni temalar: Kırmızı Tutku, Narin Gül, Taze Nane ve Şeker. Yeni yayınında bir kıyafet seçmeyi, saçlarını nasıl taramayı, aksesuarlarla nasıl birleştirmeyi, her bir bakışı nasıl yeniden yaratacağını ve böylece sosyal ağlarda birçok kupa kazanacağını açıklayacaktır. Kızımızın moda yayınlarını yapmak için en iyi kostümleri seçmesine yardım edin.
Oyunun tadını çıkar Ellie bize onun moda numaralarını veriyor, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Barbie oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Barbie oyunları

Barbie köpek yavrusu kurtarmakSüper Bebek: Makyajla DönüşümSüper Bebek için Kulak DoktoruBarbie ve Elsa: Limonata tanıtımıCanlandırma Süper BebekInstagram'da BarbieLily' yi tatil sezonu için giydirOkul için Kawaii tarzıMükemmel bebek görünümünü yaratınEllie'nin moda mücadelesiGeyşamızı gördünHamile prensesler giyinmekPamuk Prenses: Güzel gelinler yaratınSally' yi moda blogu için gördünModa etkileyicimizi gördünYılın dört mevsiminde EllieÜnlüler Disney prensesleri gibi giyinirKendi Kawaii bebeğini yaratAriel’i yılın her ayı için tamir etDisney Prensesleri: Kalın kumaşların modasıDisney Prensesleri: Farklı durumlar için giyininModaya uygun karakterler oluşturunFantezi RPG: MakyajDisney Prensesi CosplayTekboynuzlar için modaPrenses: tüm yıl muhteşemMükemmel erkek arkadaşlarMükemmel prensesGüzel bir portre oluşturmakPeri ÖzçekimiPrensesler moda blogcularıPrensesin dolabını sipariş etPoseidon Denizciler: Yeni DönemEn iyi imaj danışmanımızAudrey ve Noelle kardan adam yapmakPrensesler çiçek stillerini severPrensesimiz bir moda blogcusuPrensesler için Moda CosplayResmi Kawaii öğretmenine çevirKızımızı kış için gördün.
Go to TOP