Evi kaçış Merhaba Komşu


Evi kaçış Merhaba Komşu
FlashEvi kaçış Merhaba KomşuFlash Player'ı Etkinleştir
Diğer Merhaba komşu ve şeytani komşu oyunlarıFive Nights at Freddy's Merhaba komşu ve şeytani komşu Yandere Simülatörü Bendy ve mürekkep makinesi Terör ve korku

Evi kaçış Merhaba Komşu
Evi kaçış Merhaba Komşu

🌟 Rating
3.5 / 5 of 593 votes

Bu oyunun ürpertici geçmişi sizi şaşırtacak ve korku oyunlarına ve korkutmaya karşı çok hassas olursanız, oynamak zorunda kalmamanız gereken bir macera olacak. Bu terk edilmiş evde, on yıl önce, bir gün iz bırakmadan ortadan kaybolan bir aile yaşadı. Kasabada, babanın delirdiği ve hepsinin yok olmasına neden olduğu, diğer teorilerin hala içinde olduklarını öne sürdüğü yorumlanıyor. Durum, bu ailenin diğer akrabalar tarafından miras alınması gereken üç mücevher bulundurduğunun söylendiği bir belgenin bulunması.
Mücevherleri kurtarmak için o eve girmekten sorumlu hırsızlar, hırsızlar kendilerini toparlayıp çalabilir. Her şey yeterince basit görünüyor, ama evin büyülü olduğu için dikkatli olmalısın. Amacınıza ulaşmanıza yardımcı olacak tüm oda nesnelerini gözden geçirmeli ve oradan en kısa sürede çıkabilmek için üç mücevheri bulabilmelisiniz.
Bazı odalarda, doğrulayabileceğiniz tuhaf şeyleri göreceksiniz, dedikleri gibi evin büyülü olduğunu ve biraz korkuyabildiğinizi göreceksiniz. Paranormal bir varlık size saldırmadan önce mücevherleri bulmalı ve en kısa sürede buradan çıkmalısınız.
Oyunun tadını çıkar Evi kaçış Merhaba Komşu, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Hello neighbor oyunlarımızdan biri.

Kontroller oynamak
GamePlay Ekle

📝 yorumlar
📝 Yorumlar Oyunlar


Merhaba Komşu Alfa 4
Yiit Vanli
6 ay önce

GÜZEL ... YOK
The Sims 4
Senem.karol
4 ay önce

Ben oyuna giriyorum ama playi vuruyorum evler falan gerliyo vuruyorum ama acilmiyo
Okulda Tom ve Angela ile konuşma
Bawqa Diyar
4 ay önce

GELMIYORR
GTA 5 Gerçek Gangster
Bawqa Diyar
4 ay önce

HERKESE.TAVS YE.EDER M
RobloxFreddyMinecraftHamileYandere SimülatörüFifaKızlarCupheadMario brosSavaşMaceraFortniteOyun kategorileri

Go to TOP