Fantezi Ormandaki Prensesler

Fantezi Ormandaki Prensesler

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Fantezi Ormandaki Prensesler
Fantezi Ormandaki PrenseslerFantezi Ormandaki PrenseslerFantezi Ormandaki PrenseslerFantezi Ormandaki Prensesler

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Mérida, arkadaşı Elsa' yı bu fantastik ormanı ziyaret etmeye ve bu sihirli yeri gezmeye davet etmek için kızları en iyi kıyafetleriyle hazırlamamız gerekecek. Mérida ile başlayacağız ve yapacağımız ilk şey, kızın muhteşem görünmesi için güzel bir makyaj hazırlamak.
O zaman güzel bir saç modeli seçme ve kafanıza aksesuar ekleme zamanı gelecek. Sonunda, onun için en çok sevdiğimiz elbise ve aksesuarları seçeceğiz. O zaman Elsa' nın sırası gelecek ve fantazi ormandaki prensesleri hazırlama adımlarını tekrarlamamız gerekecek.
Oyunun tadını çıkar Fantezi Ormandaki Prensesler, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Disney prensesler oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Disney prensesler oyunları

Prensesler: Yaz MasalıDisney Prensesi ÖğrenciPrensesler: Okulda PopülerMerida: Tasarım kotuPrensesler: Müzik FestivaliDisney Prensesleri: GelinliklerElsa ve Vaiana GiydirDisney Prensesleri: Yılbaşı KoleksiyonuDisney Prensesleri: Parıltılı KraliçeDisney Prensesleri: Balo kıyafetiPrensesler: Parkta yürürlerPrensesler Düğün PlanlamacılarıMaleficent'in DönüşüPrensesler: Poppins gibi giyinOyuncak Mağazası: Süper KahramanlarPrenses Ariel: Hastadan muhteşemliğeDisney Prensesleri: Cüzdanlara BakınPrensesler: Yağmur Günü BakışıDisney Prensesleri: Renkli ElbiselerMini Prensesler: Noel GünüDisney Prensesleri: Moda KraliçesiPrensesler: Parti LolitaDisney Prensesleri: Orman EğilimiPrensesler: Kostüm MücadelesiPrensesler: Patates ModasıPrensesler: Sokak dansı için elbiseSeyahat UzmanlarıDisney Prensesleri: Güzellik SalonuPamuk Prenses KıyafetleriDisney Prenses: Noel ParadeDisney Prensesleri: Partide kıyafetler giyinPrensesler için vintage çanta tasarımıDisney Prensesleri: Farklı durumlar için giyininElsa' nın buz pateni yarışması ve küçük kızıGüzel prensesler için kardeşlikDisney Prensesleri: Black FridayDisney Prenses: Gizli SantaDisney Prensesleri: Yeni Yıl KararlarıMacera Prensesleri GiydirDisney Prensesleri: Hızlı Randevu
Go to TOP