Fast Food: Hamburger ve Sosisli Sandviçler


Fast Food: Hamburger ve Sosisli Sandviçler
Fast Food: Hamburger ve Sosisli Sandviçler

Diğer Aşçı - mutfak oyunlarıYıkama ve ütüleme Aşçı - mutfak

Fast Food: Hamburger ve Sosisli Sandviçler
Fast Food: Hamburger ve Sosisli SandviçlerFast Food: Hamburger ve Sosisli SandviçlerFast Food: Hamburger ve Sosisli SandviçlerFast Food: Hamburger ve Sosisli Sandviçler

🌟 Rating
2.9 / 5 of 14 votes

Siz bu fast food restoranının yeni şefisiniz ve tüm müşterilerimizi mümkün olan en kısa sürede beslememiz gerekecek, böylece siparişinizden ve iş yerindeki verimimizden mutlu olacaklar. Ana yemeklerimiz hamburger ve sosisli sandviç olacak, ancak oyun boyunca keşfedeceğimiz gazlı içecekler, cipsler ve daha pek çok değişken eklemek zorundayız.
Sosislere tek başlarına ya da turşu ya da soğan gibi soslar ve soslar eşliğinde servis etmeye başlayacağız. Müşterilere sabrı tükenmeden ve sinirlenmeden hizmet verin, bu oyunun yenilgiyle sona ereceği anlamına gelir ve bu seviyeyi tekrar denemek zorunda kalacağız. Sinirlenmeden önce onları alın ve günün hedefine ulaşmanın yanı sıra etli bir miktar para kazanabilirsiniz.
Yiyecek satmaktan kazanacağımız para ile mutfağımızı işimizde daha hızlı olması için geliştireceğiz. Tek bir tava ile başlıyoruz, basit bir şey çünkü Yemek pişirmek uzun zaman alıyor. İkinci bir tava alıp daha hızlı pişirmeleri için geliştirebiliriz.
Harika bir restoranın zirvesinde bir mutfak alın ve tüm müşterilerinizi mutlu edebilirsiniz. Bu hızlı pişirme oyunuyla eğlenin ve herkes için hamburger ve sosisli sandviç yapın.
Oyunun tadını çıkar Fast Food: Hamburger ve Sosisli Sandviçler, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Yemek pişirme oyunlarımızdan biri.

Kontroller oynamak
GamePlay Ekle

Diğer Yemek pişirme oyunları


📝 yorumlar
📝 Yorumlar Oyunlar


Minecraft Oluşturucu
Visem
1 hafta önce

Oynayamyorum r n
Sailor Moon: Bishoujo Senshi (Japonya)
Cherry blossom
2 ay önce

Sailor moon -
The Sims 4
Senem.karol
7 ay önce

Ben oyuna giriyorum ama playi vuruyorum evler falan gerliyo vuruyorum ama acilmiyo
Okulda Tom ve Angela ile konuşma
Bawqa Diyar
7 ay önce

GELMIYORR
GTA 5 Gerçek Gangster
Bawqa Diyar
7 ay önce

HERKESE.TAVS YE.EDER M
Merhaba Komşu Alfa 4
Yiit Vanli
9 ay önce

GÜZEL ... YOK
HamileKızlarMiraculous ladybugSoy LunaKissesMoanaFlörtFrozenDüğünDisney prenseslerAşınmaPrenseslerSailor moonOyun kategorileri

Go to TOP