Fortnite Binası

Fortnite Binası

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Fortnite Binası
Fortnite BinasıFortnite BinasıFortnite BinasıFortnite Binası

🌟 Rating
4.2 / 5 of 1006 votes

Fortnite Building, Fortnite oyunu için yapım hızımızı öğrenip eğitebileceğimiz harika bir emülatör. PC' de en ünlü Battle Royale'ı oynarsanız, oyun kontrolleri değiştirmenize ve orijinal oyunda olduğu gibi koymanıza izin verdiğinden inşaat becerilerinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.
Fortnite Building ile orijinallerdeki gibi rampalar, duvarlar ve döşemeler inşa edebileceksiniz ve böylece inşaat sırasındaki hızı artıracaksınız, böylece Battle Royale Fortnite Savaşı' nda hayatta kalmak için çok önemli bir şey. Daha fazla beklemeyin ve inşaat maceranıza Fortnite Building' de başlayın.
Oyunun tadını çıkar Fortnite Binası, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Fortnite oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Fortnite oyunları

Fortnite Zombies onlineCrazynite IOFortnite IOBüyük saldırıFortnite Battle MemoryCennete Kale KurmakLego: Stacky YığınıTorres BuilderOluştur ve EzBebek ela elbise kutusuBaby Hazel bir beyzbol oyuncusuMinecraft LegocraftLocometryBlock Craft 3DZanaat OluşturLego: İnşa Et ve KoruMariocraftGeometri KulesiKübik kuleCity BlockQubiltzMinecraft html5şehirler inşa 3DKabaklar Cadılar Bayramı için silah kuleleriMinecraft OluşturucuKedi yetiştirmekMine Clone 3Muay Thai EğitimiAlışveriş caddesiMinecrafta benzer bir mayın klonuBeyaz okçuKamyon taşıyan bombaKilo kaybetmek yedekMinecraft freeMinecraft tarzı bloklarla inşaDexomonMario MakerAt yarışıGalaksi için savaşZombie Typing: Klavye ile Uygulama
Go to TOP