Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Fortnite PvP Simülatörü

Fortnite PvP Simülatörü
İlgili ve önerilen oyunlar

Fortnite Scratch' te çevrimiçi Fortnite içinde inşa Fortnite Battle Memory Fortnite 2 Kogama Fortnite Parkour Free Fire - Subway Clash 3D Haşhaş oyun zamanı Beni kabul et Mario Sonic: Smash Remix 1.1.0 Sahtekar Minecraft tarzı mineblock PUBG Mobil Minecraft Dünyası 3D Sonic Parkour Baldi' s Parkour Roblox Friday Night Funkin: Sarvente´s Mid Fight Kitleleri Roblox Parkour 400 Seviyeleri Fortnite IO Super Mario Bros: Çok Oyunculu Bir Macera! Hello Neighbor in the Roblox Merhaba Komşu Alfa 3 Kogama Parkour 4 Oyuncu Roblox: Merhaba Komşu
Roblox oyunları2 oyuncu oyunlarıKogama oyunlarıBattle royale oyunlarıFifa oyunlarıÖlümüne kavga oyunlarıAteş ve su oyunlarıParkour oyunlarıçekimler oyunlarıAmong us oyunları
Fortnite PvP Simülatörü
Fortnite PvP Simülatörü
Fortnite PvP Simülatörü
Fortnite PvP Simülatörü

🌟 Oran oyunu
2764 oydan 4.2 /5
ücretsiz fortnite oyunlar

Fortnite PvP Simülatörü

Bu, Fortnite Battle Royale oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Just Build' in yaratıcıları sadece inşaat yapmamıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda oyunculara karşı PvP ile karşı karşıya kalırken becerilerimizi geliştirmemizi istiyorlar. Çevrimiçi çok oyunculu modda rastgele bir kişiyle eşleşmeyi veya arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz bir oda açmak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz.

Bu oyunlarda size her zaman söylediğimiz gibi, kontrolleri genellikle oyunda kullandığınızlara uyarlayarak başlamak ve ardından oyuna başlamak en iyisidir. Bu Fortnite tarzı PvP simülatöründe dünyanın dört bir yanından rakipler al.

Fortnite PvP Simülatörü'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Fortnite Battle Royale kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2023-05-17T13:02:12+00:00


Oynamak için kontroller
👥 Çok oyunculu oyun, iki oyuncu, arkadaşlarla oyna

GAMEPLAYS, YOUTUBE