Geometri Çizgi Kan Banyosu

Geometri Çizgi Kan Banyosu

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Geometri Çizgi Kan Banyosu
Geometri Çizgi Kan BanyosuGeometri Çizgi Kan BanyosuGeometri Çizgi Kan BanyosuGeometri Çizgi Kan Banyosu

🌟 Rating
3.7 / 5 of 23 votes

Geometri Dash Bloodbath, oyunun her seviyesinin sonuna kadar öfkeli bloğumuza eşlik edeceğimiz yeni bir macera. Ek olarak, görevinizin mümkün olduğunca ileri gideceği ve kendi rekorunuzu atayacağı klasik sonsuz moda da sahip olacaksınız.
Bu yeni Geometry Dash özeldir çünkü bizi daha fazla atlamadan sınırlamaz, ancak ilerlemeyi yavaşlatabilir, daha hızlı gidebilir, atlayabilir ya da küçülebiliriz. Tüm engelleri aşmak ve tüm Geometry Dash Bloodbath seviyelerini sonlandırabilmek için bu yetenekleri kendi lehine kullanman gerekecek.
Oyunun tadını çıkar Geometri Çizgi Kan Banyosu, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Geometri Dash oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Geometri Dash oyunları

Geometrik şekilleri tanımlamayı öğrenmekNoel Geometri DashNoel: Geometri Döküntü MücadelesiGeometri Çizgi KorkuGeometri Dash 1 çevrimiçiGeometry Rush LiteGeometry Dash NeonGeometry Dash LiteWIPOBaşak atlamaNeon Run: Neon adamla koşmakAteş ve Su: Geometri ÇizgiGoof KoşucusuDennis ve Gnasher: BacakKöpek Yarışı SimülatörüPet RunYerçekimi çocukDashy RunBozuk Para RushAladdin: Prens KoşusuEl Sanatları RunnerYarışa KedilerCadılar Bayramı Adası KoşusuGeleceğin Metro SörfçüNinja köpek kaçarEğlenceli Yarış 2: Sünger Bob SürümüYetenek: Duvara SığdırSüper İstifleyici 3Mini Reçel KoşucusuÇöp Adam RunnerNinja Balkabağı: Kış SürümüYeti çalıştırmakMavi Bloktan KaçışÇöp Adam RunnerOrman Kitabı: SprintCennete yarışölüm RunMadenci RunKomik blok itmekCadılar Bayramı Yarışı
Go to TOP