Kogama Şehri

Kogama Şehri

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Kogama Şehri
Kogama ŞehriKogama ŞehriKogama ŞehriKogama Şehri

🌟 Rating
4.4 / 5 of 293 votes

Kogama' da yarattığınız bu harika şehirde eğlenin ve gün içinde yapabileceğiniz her şeyin tadını çıkarın. Şehrin farklı bölgelerini ziyaret edebilir, parklarda eğlenebilir, araç kullanabilir veya bankada büyük bir soygun gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yiyecek satın almak, süpermarketleri ziyaret etmek veya yarış pistinde eğlenmek için mağazalara gidebilirsiniz.
Büyük Kogama şehrinde inanılmaz maceralar sizi bekliyor ve bu açık çevrimiçi dünyada gerçekleştirebilirsiniz. Diğer oyuncularla etkileşime gir ve Kogama şehrinde yapabileceğin tüm aktiviteleri birlikte yaşa.
Oyunun tadını çıkar Kogama Şehri, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Roblox oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

👥 2 oyuncu veya daha fazlası içinDiğer Roblox oyunları

Kogama Bankasını ÇalmakMinecraft KogamaFortrideCubeCraft KogamaAlışveriş caddesiMinecraft Kogama 2Mürekkep Savaşları IODelik IOBom Bom IOYumi. IoAraba Jack IOKart Dövüşü IOPanda MaceralarıNitro Başkanları: Multiplayer Online YarışAçık World OnlineOluştur ve EzBloklu YılanlarGulper IOYılan Otobüs IOIO kasırgaGunBorn.ioUNO çok oyunculuPOBA: Poligon Savaş AlanıFortnite içinde inşaMini Devler IOSilahlı Zombiler IOÇevrimiçi arkadaşlarla olan biriSlithercraft.ioSonic IOMortar.ioCaptureflag.ioSubbuteo Multiplayer ÇevrimiçiCatapultz IOÖlüm kavgasıSlope Çevrimiçi Çok OyunculuBigHero IOMini Golf It ÇevrimiçiSmismi ÇevrimiçiKim Gelmiş: FC BarcelonaPaperio 2
Go to TOP