Kule Kazası 3D

Kule Kazası 3D

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Kule Kazası 3D
Kule Kazası 3DKule Kazası 3DKule Kazası 3DKule Kazası 3D

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Tower Crash 3D oyununda topunuzun kurşunlarını kullanarak bu büyük renkli blok kulelerini yıkın. Topları sınırlı olacak ve her biri bir renge karşılık gelecek. Topun rengiyle eşleşen hedef bloğun rengiyle eşleşen topları atmalısınız.
Tüm kuleyi yıkmak için mükemmel strateji alt bölgeye saldırmak olacak, böylece onu yok ederken yukarıdaki bloklar düşecek. Siyah bölge aşağı indikçe temizlenir, böylece son platforma erişene kadar. Tower Crash 3D' deki kuleyi yıkmak için topunla nişan alın ve ateş edin.
Oyunun tadını çıkar Kule Kazası 3D, ücretsiz, bizim seçtiğimiz kanyonlar oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer kanyonlar oyunları

Uzay topları ve bloklarBlasty şişeleriYuvarlanan Dominoİlerlemek için kuleyi vurEmoji YığınıKurcalamak topuBrikoTuğla topları kırıcıTopu vurmak3D Döndürme Topları3D Mıknatıslı SilindirTop Basketbolu 4Bowling vurmak 3dKutuları yıkmakKale KuşatmasıKomik Korsan GreviKomik bowlingTower ManiaAngry Eğlenceli ZombilerLego: Stacky YığınıSüper İstifleyici 3Kule HanoiHelis Bıçağı 3D AtmakAngry Troll3B kuleyi yok etYığın Topu: Darbe için yolunuzu açınBallon UpŞövalye prensesi kurtardıHelix Jump: Cadılar Bayramı SürümüSavaş diskiKule kontrolüUltimate BeyzbolBasketbol MasterYığın Güz 3DInfinity GolfDelik ToplarıZuma BoomPingu ve arkadaşlarıArkanoid: Canavar TuğlalarBira Dökülen
Go to TOP