Kurcalamak topu

Kurcalamak topu

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Kurcalamak topu
Kurcalamak topuKurcalamak topuKurcalamak topuKurcalamak topu

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Poke Ball, topun zirveye ulaşması ve çemberin içinden geçmesi için yeteneklerinizi göstermesi gereken yeni bir oyundur. Bunu yapmak için, duvara tutan ipi germeniz ve topu atmanız gerekecektir. İpin tekrar duvarda kalmasını sağlamak için tekrar basın ve yeni bir çalışmaya başlayın.
Zorluk, duvarın takip edilmediği veya bloklarla kesildiği zaman olacaktır. Gri olanları tutmak için hizmet etmez, ancak eğer bir şey olmazsa. Ancak, kırmızı bloklar onlara bağımlı olmaya çalışırsanız oyunu kaybedebilir. Poke Ball adlı bu fantastik oyunun tüm seviyelerini yenmek için yönetin.
Oyunun tadını çıkar Kurcalamak topu, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Telefonlar, cep oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Telefonlar, cep oyunları

Top Yarışçısı 3DKıvrılan çizgilerUsta SuşiKuş kulesiMükemmel Roll HitAhtapot Sling UpFZ Bıçağı YukarıÇılgın Acele TopGüzel gözlerBubblegum Püf NoktalarıPatlamış Mısır AteşiPaperio 2Crashy CatAtlama Beceri UstasıÜrkek aceleKasaba atlamaKurtarmak için GüzŞeker patlamasıKes şunu bulmacaBallon FRVRSnakelandDünyadaki en zor oyunSüper Mıknatıs TemizleyiciSuşi dilimiSu kazmakJaywalking LegendsParmak sıçramaWaterFlowMutlu yeşil dünya3D bıçaklı zımbaDilimlerKare çizgiLightybulbFlappy sıçramaFast foodYaprak temizleFlippy BıçakValizi düzenleyinSüper temizleyiciMükemmel Komik Dilimler
Go to TOP