Ladybug Diş Hekimi' ni ziyaret etti

Ladybug Diş Hekimi' ni ziyaret etti
Ladybug Diş Hekimi' ni ziyaret etti

Diğer Uğur Böceği Maceraları oyunları


Uğur Böceği: Heroine VS Princess Ladybug Match 3 Uğur Böceği: Evde Kurtarma Banyo Uğur Böceği Bebek Dress Up Uğur Böceği: Süper Kahraman VS Good Girl Mucizevi Marinette Ladybug: Parkour Uğurböceği Bebek Ladybug vs Villains Uğurböceği Kostümler Düğün Ladybug: Fantezi Makyaj Uğur Böceği: Çift Fotoğrafçılığı Uğur Böceği: Dil Doktoru

Uğur Böceği Maceraları Disney Kızlar Sailor moon Kedi noir Süper kahramanlar Oyun Sofia Kim possible Elena of avalor Oyun

Ladybug Diş Hekimi' ni ziyaret etti
Ladybug Diş Hekimi' ni ziyaret ettiLadybug Diş Hekimi' ni ziyaret ettiLadybug Diş Hekimi' ni ziyaret etti

🌟 Rating
4.2 / 5 of 271 votes

Uğur böceği bir boşluğu vardır ve dişlerinde bu durumu iyileştirmek için dişçiye gitmek zorundadır. Disney Channel'ın kahramanının doktoru olarak hareket etmeli ve ısırığı Ladybug çarkında bitirmek için bize gösterilen tüm adımları izlememiz gerekecek.
Yapacağımız ilk şey hastamızın ağzını ve ayrıca dişlerini yıkamak. Bunu yaptığımızda, çürüğü olan dişi tespit edeceğiz ve onu ortadan kaldırmak için farklı tıbbi aletleri kullanacağız ve Ladybug' un bu ağrının ağzında durmasını durduracağız. Bu uğur böceği diş hekimi ziyaretinde bir profesyonel olun.
Oyunun tadını çıkar Ladybug Diş Hekimi' ni ziyaret etti, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Miraculous ladybug oyunlarımızdan biri.

🅃 Kontroller oynamak
GamePlay Ekle

Diğer Miraculous ladybug oyunları


📝 yorumlar
KızlarAşınmaYemek pişirmeDisney prenseslerSoy LunaHamileAşkKissesSindirellaErkek arkadaşOyun kategorileri

Go to TOP