Lightybulb

Lightybulb

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


GAMEPLAYS

📝 Bu oyun hakkında


Lightybulb
LightybulbLightybulbLightybulbLightybulb

🌟 Rating
5 / 5 of 1 votes

Lightybulb, elimizdeki anahtarları kullanarak her seviyedeki tüm ampulleri yakmaya çalışmak zorunda kalacağımız harika bir bulmaca oyunudur. Çok kolay gözüküyor, ancak yakında bize zulmeten gizemlerin her birine çözüm bulmak için kendinizi iyice kullanmak zorunda kalacağınızı fark edeceksiniz.
Bazılarında, tek zorluk, düğmelere basmanın doğru sırasını bulmak olacaktır ancak diğerlerinde bulmacanın doğru sonucunu bulana kadar beyninizi sıkmanız gerekecektir. Tüm ampulleri açın ve Lightybulb mücadelesinin üstesinden gelin. .
Oyunun tadını çıkar Lightybulb, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Telefonlar, cep oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Telefonlar, cep oyunları

İpi kesip 2Minions laboratuvarHamster eve gelÇılgın Acele TopMeyve SuyuKurtarmak için GüzKasırga çarpmak 3dKasaba atlamaCrashy CatAtlama Beceri UstasıPaperio 2Patlamış Mısır AteşiBana 2 geçKurcalamak topuTarafları DeğiştirŞeker patlamasıSnakelandAhtapot Sling UpBallon FRVRTop boya3D Mıknatıslı SilindirSuşi dilimiBira DökülenHalat YardımKıvrılan çizgilerJaywalking LegendsKuş kulesiUsta SuşiSu kazmakParmak sıçramaWaterFlowMutlu yeşil dünyaTotal War Warhammer puzzlesGüzel gözlerFlappy sıçramaFlippy BıçakYaprak temizleValizi düzenleyinFZ Bıçağı YukarıFast food
Go to TOP