Masayı çek

Masayı çek

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Masayı çek
Masayı çekMasayı çek

🌟 Rating
3.6 / 5 of 7 votes

İki oyuncu için yeni bir oyun Tug The Table ile web sitemize geliyor, ancak bu sefer makineyle yüzleşmek için tek başına zevk alabileceksiniz. Bu oyunun amacı, daha önce elde edememesi için rakibinizle dövüşürken masayı çekip alanınıza getirmektir.
Bu, diğer takımın oyun alanını getirmeniz gereken çocukların savaş çekiş oyununun veya anlaşmanın savaşının bir versiyonudur. Unutmayın, arkadaşınızla veya ailenizle oynayabilir ve 2 kişilik kipte kimin oynayabileceğini görmek için savaşlarda düello yapabilirsiniz.
Oyunun tadını çıkar Masayı çek, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Play store oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

👥 2 oyuncu veya daha fazlası içinDiğer Play store oyunları

Jelly Shift ÇevrimiçiIşıklandırAmaze!Çömlekçilik Çevrimiçi3B Dilim RengiBrikoKum toplarıMeyve kaçışTuğla topları kırıcıPinatamasters3D Boya KoşusuTemiz yolTrafik GoKöpek Patlaması: Crush YolculuğuBeni alPatlamış Mısır PatlamasıYol 2 temizRenk kazasındaOyun Mağazası: Şişe ÇevirmeKahraman Çevrimiçi OlacakBüküm hitDışarıda Blast: Top BırakHollo topuKum Topları ÇevrimiçiŞişe Çevirme 3DArkadaşınızı Çevrimiçi KickBeyin dışarı3B Yol BoyasıSu beni lütfenPetrol avıHoop Yıldızları ÇevrimiçiKek üzerine krema OnlineJelly Cube YuvarlanmaKayıp tavukAnanas tarzıSu Parkı SlaytlarıSavaş diskiMini GörevlerYığın Güz 3DRenkli Çizgi 3D
Go to TOP