Master'ı kilitle

Master'ı kilitle

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Master'ı kilitle
Master'ı kilitleMaster'ı kilitleMaster'ı kilitleMaster'ı kilitle

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Lock Master harika bir skor elde etmek için mümkün olan tüm kilitleri açmak zorunda kalacağımız bir beceri oyunudur. Her seviyede, turuncu noktaya dokunarak çizgiyi yavaşlatmak zorunda kalacağız ve puan sayısı bulunduğunuz seviyeye bağlı olacaktır.
Ek olarak, dokunmamaktan kaçınmanız gereken mor noktalar gibi öğeler görünecektir. Ayrıca, ilerlemeyi yavaşlatan kırmızı renkli alanlardan veya daha yüksek hız veren yeşil alanlardan geçerse hattımızın hızındaki değişiklikleri de deneyimleyeceğiz. Başarıları ekleyin ve bu Lock Master oyunda seviyeleri yükseltin.
Oyunun tadını çıkar Master'ı kilitle, ücretsiz, bizim seçtiğimiz .io oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer .io oyunları

GunBorn.ioYeni Aquapark.ioMini Devler IOSmismi Çevrimiçi3D Döndürme ToplarıKağıtlar.io ManiaParti Toons IOÇöp Toplayıcı IONitroClash IOIO TemizlemeBüyük Tilki Warz IODeeep. IoBladez alanıSuşi Partisi IODeniz Ejderhaları IODragon IOOyun Üçgeni'nin Pikan. IoÇılgın Rush IOWorms.ioÇılgın yılan ioçizmekAgario Battle RoyaleGangsterz IOTraffic.ioHole.ioKar Kahramanları.ioPrensesler: ABD GezisiPanda MaceralarıYumi. IoCurver Fever ProCaptureflag.ioEmoji YılanlarBom Bom IOGravitygame. IoSnowfight. IoGota. IoKara Delik.Bubblegum Püf Noktalarıİtme bloğuLabirent bırak
Go to TOP