Mortar.io

Mortar.io

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Mortar.io
Mortar.ioMortar.ioMortar.ioMortar.io

🌟 Rating
4.6 / 5 of 25 votes

Bize tek silahımızın harç olacağı bu yeni IO oyununu getiren savaşa girin. Bu çevrimiçi çok oyunculu oyunda rakiplerin aranması için tüm savaş alanını dolaşmanız gerekecek. Bir rakibi gördüğünüzde harcı etkinleştirin ve doğrudan rakibimizi etkilemek için füzenin yörüngesini seçin.
En düşük seviyeye ulaşın ve bu savaştan en iyi sonucu almak için Mortar. Io oyununda puan kazanın. Çok dikkatli olmalısınız, çünkü harcı yerleştirirken hareket edemeyeceksiniz ve diğer rakipler için kolay hedefler olacaksınız. Mortar. Io' dan harçlarla büyük savaşı kazanın.
Oyunun tadını çıkar Mortar.io, ücretsiz, bizim seçtiğimiz savaş oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

👥 2 oyuncu veya daha fazlası içinDiğer savaş oyunları

Savaş SimülatörüHaydutlar Multiplayer ÇevrimiçiSavaş Piksel Royale Çok OyunculuÇılgın Rush IOTetris 99Kim kim FortniteDuty Mobile'ın ÇağrısıFortnite IOBıçak Bıçakları IOKask Royale IOAgario Battle RoyaleÖlüm kavgasıCraftnite.ioGangsterz IOSnowHeroes.ioBladez alanıBlade.ioSolucan Royale IOPiksel Savaşı RoyaleKilitlenme çizHızlı Piksel BulletÇevrimiçi gizleDuty Online ÇağrıMinecraft Oyunları engelleyiciSavaş Royale SurvivalEjderha simülatörü çok oyunculuMini Savaş Royale tarzı PUBGÖlüm turnuvası Multiplayer OnlinePiksel Gun Apocalypse 3: MinecraftMinecraft GmodBattlefield: Kötü çocuk vs iyi adamlarAçık World OnlineKarnage. IoFreefall Tournament: Battle RoyaleSavaş Royale IOSlither. IoSavaş Royale ZombieApex Efsaneleri ÇevrimiçiBattle Royale OnlineGarry'ın Mod Prop Hunt
Go to TOP