Mutlu Hop 2

Mutlu Hop 2

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Mutlu Hop 2
Mutlu Hop 2Mutlu Hop 2Mutlu Hop 2

🌟 Rating
5 / 5 of 2 votes

Happy Hop, platformlarda zıplayan bu küçük yavru kedi macerasına devam edebilmek ve tarihin en iyi rekor puanını elde etmek için ikinci bir versiyona geliyor. Tüm yeteneklerinizi platformlara atlamak, boşluğa düşmemeye dikkat etmek için kullanmanız gerekir.
Farklı platform türleri vardır ve dikkatli olmalısınız, çünkü bazıları kırılmış veya basit saydamdır ve bunlara atlayamazsınız. Macera zamanı kazanmak için kalpleri topla ve Happy Hop 2 oyununda en iyi puanı alana kadar yükselmeye devam et.
Oyunun tadını çıkar Mutlu Hop 2, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Yetenek oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Yetenek oyunları

Sevimli küçük köpeği bırakan karışıklığı düzeltDöndürmeAçgözlülük şehrinde cimriSirk Palyaço: Yuvarlanan TopZıplayan kalpGolf macerasıEğlenceli kahve dükkanıÇilek ZıplayanNokta maceraGökkuşağı bloklarını yok etTop düşmeBıçak vs Yığın KomikBoruları tamamlaTed' in harika dünyasıMutlu Hop ÇevrimiçiTap Tap DashSaltarina SakızıTuğla kaldırmakLimuzinlere saldırKomik atlama saatiDeneyin Die ve tekrarla3B Yılan RengiRenk KaydırOrman ReçeliMerdivenRenk PinSarı çizgilerYetenek: Duvara SığdırEngellemeyi kaldırTotem' i yok etmeAç lillyKurbağa Crossy Yolu10 Plus alınBüyük Şehirdeki Karayolu GeçişiRenkli Toplar2 yükselişiSüper İstifleyici 3Dashy RunBir delik2. Dalga
Go to TOP