Mutlu saatler

Mutlu saatler

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Mutlu saatler
Mutlu saatlerMutlu saatlerMutlu saatlerMutlu saatler

🌟 Rating
5 / 5 of 1 votes

Happy Hour, bir barda müşterilerin ilgisini çekmesi ve canlandırıcı içeceklerini tüketmesi için en ucuz içecekleri teklif edip koyduğu günlerde bilinen şeydir. Şimdi bu barı işletmek zorundayız ve müşterilerin yeni kokteyllerimizi denemeleri için mutlu saatler koyacağız.
Bu oyunda Görevin, bardağa sıvı götüren ve işarete kadar doldurduğu bir yol çizmektir. Eğer başarılı olursa, seviyeyi aşacak ve başarı aynı zamanda kullanılan mürekkebe de bağlanacaktır. Ne kadar fazla mürekkep harcarsanız, bu Happy Hour oyununda final puanınız o kadar kötü olur.
Oyunun tadını çıkar Mutlu saatler, ücretsiz, bizim seçtiğimiz çubuklar oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer çubuklar oyunları

Sürücü TaksiPrenses Ariel: Şimdi o Barista.Topları Cadılar Bayramı seviyorumHungry Line FiziğiLezzetli meyve smoothies hazırlayınMeyve kaçışCanavar Kamyon için BeyinMeyve yüzlü işGolfüm nerede?Mutlu Cam Cadılar Bayramı SürümüMutlu yeşil dünyaİçecek Drive SurviveDövme salonu: Modern sanat tarzıDino Araba YarışıKomik yarış kupasıNoel Kurası3D Mini TenisAyak Çinko 2At Atlama ŞampiyonasıTropikal MinionlarJessie' nin evcil hayvan dükkanıDövme salonuMutfak: Yaz SmoothiesLezzetli Emily: NoelHızlı Mutfak 2: DonutlarDoğru kek nedir?Otobüs simülatörüPenguen CafeHızlı Pişirme: Cadılar BayramıBurger yığını3D Araba YarışıAyılar aşkToastelliaTeslimat PizzalarıArenadaki ÇizimlerElma ve Soğan: Pazardaki KariyerKonuşan Tom: Boyama KitabıDunk FırçasıAraba Çizim FiziğiBoya Bendy ve mürekkep makinesi
Go to TOP