Ninjalara karşı zombiler

Ninjalara karşı zombiler
Ninjalara karşı zombiler

Diğer Zombiler - ölümsüz oyunları


Zombiler Savaşı Zombie Apocalypse: Multiplayer Online Toto Maceraları Santa vz Zombie Çılgın araba zombi vuruyor Zombiler komşularımı yediler Zombie Heroes: Patlamalar Ranger VS Zombies Zombi dansçısı Büyücü vs Zombies Bozma Şehirde zombilerin saldırısı 2

Hello neighbor Five Nights at Freddy's Zombiler bitkiler Terör Zombiler - ölümsüz Zombi öldürmek Kanlı Oyun Mutantlar Canavarlar Yürüyüş Ölü Resident Evil

Ninjalara karşı zombiler
Ninjalara karşı zombilerNinjalara karşı zombilerNinjalara karşı zombiler

🌟 Rating
4.3 / 5 of 7 votes

Bu harika macera ile eğlenin. Üç karakter arasından seçim yapın: Ninja, samuray veya girl. Bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden oynayın ve ekranda hareket etmek ve zombileri geçmek için imleci hareket ettirin.
Ayrıca engelleri önlemek ve madeni para toplamak için doğru zamanda zıplamanız gerekecektir. Korkunç zombileri öldür ve aşamayı geç, en yüksek puanı öldüren zombileri elde etmek için birçok farklı seviye var. Dünyayı kurtarmalısın!
Ne olmayı tercih edersin? Bir nonja, samuray veya dövüşçü bir kız. En sevdiğiniz kişiyi seçin ve zombi dolu bu oyunda yeteneklerinizi gösterin. Yenilmekten kaçının ve saldırılarınız ve sihirinizle herkesi öldürün.
Bu kıyamet zombi dünyasına girmeye cesaretin var mı?.
Oyunun tadını çıkar Ninjalara karşı zombiler, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Zombiler oyunlarımızdan biri.

🅃 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Zombiler oyunları


📝 yorumlarArabalarFutbolYetenekKızlarBubble shooterAşınmaMario brosTabloYemek pişirme2 oyuncuOyun kategorileri

Go to TOP