Noel Baba ile yarış

Noel Baba ile yarış

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Noel Baba ile yarış
Noel Baba ile yarışNoel Baba ile yarışNoel Baba ile yarışNoel Baba ile yarış

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Noel Baba bütün şeker kamışlarını kaybetti ve bu sonsuz koşu oyununda mümkün olduğu kadar çok toplamasına yardım etmemiz gerekecek. Görevimiz, kendi kişisel rekorunu kırmamız için mümkün olduğunca Noel Baba' yı almak olacak. Bunun için platformlarda zıplamaya ve oyunu kaybetmemize neden olacak engellerden kaçınmamız gerekecek.
Noel Baba ile harika bir yarış yapmaya hazır olun ve ilerlemesi sırasında onu durduracak hiçbir şey yapmayın. Aşağıdaki oyunlarda, önceki puanınızı arttırmaya çalışmanız ve Noel Baba ile bu eğlenceli çevrimiçi yarış oyununda ilerlemeye devam etmeniz gerekecek.
Oyunun tadını çıkar Noel Baba ile yarış, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Noel oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Noel oyunları

Noel Baba: Komik UçuşKomik Santa TırmanışıSanta Express TeslimatNoel Baba: Boyama KitabıHırsız mı yoksa Noel Baba mı?Noel Baba Oyuncak FabrikasıUyanmak Noel BabaKartopu ofis kavgaNoel bağlamakAç Noel BabaJingle JetpackNoel Baba: Hediye TeslimNoel YürüyüşüNoel Baba KulesiNoel Baba: Hediye AtmakNoel Baba: Yıldızları AraNoel kurabiyeleriNoel Çerezlerini SüsleNoel IzgarasıTeşekkürler Noel BabaNoel Baba' yı ve Noel için ren geyiğini gördün.Noel Fort HurlyNoel kızakEllie ve ailesi Noel'deNoel Baba'ya yakalanmaNoel Baba: Elflerle Oyuncak FabrikasıNoel Ağacı EğlencesiNoel Baba: Hediye YağmuruKardan adam yerçekimiNoel aşkıNoel: Bir kardan adam yapmakSnowHeroes.ioDünyada NoelNoel Ağacı YarışıNoel toplarıNoel ve 5 farklarıKar ile oynamakKardan adamlar kırmakNoel' de Elsa GiydirNoel Neon
Go to TOP