Ortasında sıkışıp

Ortasında sıkışıp

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Ortasında sıkışıp
Ortasında sıkışıp

🌟 Rating
3.8 / 5 of 58 votes

Ortada sıkışıp kalmış ya da İspanya' da Entre Hermanos, televizyon kanalı Disney Channel tarafından yayınlanan genç bir dizi. Kahramanınızın bu çılgınlıktan kurtulmasına yardım etmelisiniz ve bu, sinemanın iyi bir karışıklık yaratacağı yönünde. Ekranda görünen her şeye, hem karakterlere hem de nesnelere basarak en iyi puanı almak zorundayız.
Puanınıza ekstra bir puan kazandırmak için başarılara katılmanız gerekiyor ve bu size büyük bir avantaj sağlayacak. Sınırlı bir zamanınız var ve bunun içinde Ortada Sıkışmış'ı kazanmak için mümkün olduğunca çok puan kazanmalısınız.
Oyunun tadını çıkar Ortasında sıkışıp, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Disney oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Disney oyunları

Paskalya için prenses elbiselerMahjong Disney prensesleriDisney sizin karakter yüzünü değiştirmeKim? Disney LatinoParis'te Uğurböceği ve Rapunzel selfieUğur Böceği ve Moana Bebekleri ile ilgilenDisney Prensesleri: Kolej' i arıyorDisney prensesler: Online datingAvalor Elena'nın büyük maceraMoana MaceralarıUğur böceği dermatolog yardımcı olur.Denizkızı ve Eric için Romantik SaunaSevgililer için uğur böceği giydirOkul için yeni kıyafetlerElsa ve Jack: Saunada romantik tarihlerCoco Disney: Gizli gitarları bulunPrensesler: Diş ipi dansını öğreninEliza' mızı yılın her ayı için tamir etPrensesler için plaj modasıElsa'yı sihirli bir peri olarak giydirAriel’i yılın her ayı için tamir etAnna' mızı yılın her ayı için tamir etKomik steampunk tarzıDisney Prensesleri: Gece KamplarıPrenseslerin Film GecesiPençe makinesi: bebek yakalamakCadılar Bayramı'nda prenseslerPrenses: tüm yıl muhteşemPrensesler arasında moda yarışmasıPrensesler: Tüy FestivaliPrenses: Küçük bir deniz kızı veya normal bir kız gibi giyinYaz prensesleriPrenses Anna sörf yapmak için elbiselerYaz eğlencesiSınıf partin için prensesleri giydirGüzel prenses saç modelleriPrincesses moda haftası için elbisePrensesleri ezberlemekPrensesler ve Kötüler MücadelesiDisney Prensesleri: Bebek doktorunu ziyaret edin
Go to TOP