Oscar’da Hollywood oyuncuları

Oscar’da Hollywood oyuncuları

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Oscar’da Hollywood oyuncuları
Oscar’da Hollywood oyuncularıOscar’da Hollywood oyuncularıOscar’da Hollywood oyuncularıOscar’da Hollywood oyuncuları

🌟 Rating
4.3 / 5 of 301 votes

Bu aktrisler Hollywood sinemasında en önemli ödül olan yıllık Oscar galalarına davet edildi. Çok gerginler ve kırmızı halıda giyecekleri kıyafete henüz karar vermediler. Tüm gözlerin hedefi olacaklar, bütün dünya bu olayda ünlülerin giydiği kıyafetlerin farkında olacak ve muhteşem olmalılar.
Sürprizler arasında seçim yapmak zorunda kaldık ve her biri için bir elbise seçeceğiz. Oscar galaları için Hollywood aktrislerini giydirmek için bir elbise, aksesuarlar, bir saç modeli ve ayakkabı ekleyin.
Oyunun tadını çıkar Oscar’da Hollywood oyuncuları, ücretsiz, bizim seçtiğimiz kızlar oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer kızlar oyunları

Yeni Diva FashionistaBaby Hazel: Beach PartyBebek Mary annesiyle alışverişe giderEnchantimals RenklendirMakyaj ve stil için güzellik salonuBarber laggardBebek Olie: Okulun ilk günüKızları şeker olarak giydirNormal hayatta Lise Yıldız serisiArkadaş mı yoksa Erkek Arkadaş mı?Komik paskalya yumurtalarıEğlenceli cep telefonu tamirResmi kuşa dönüştürKomik alfabeHippi minibüsünü tamir etKüçük Denizkızı DünyasıLezzetli çikolatalı kurabiyeKomik pasta fabrikasıUrsula için beyin ameliyatıBaby Hazel: Kardeşin Matt ile oynaBaby Hazel: Okulda HijyenBarbie makyajKomik Rüya YakalayıcıKum çizinBenim mükemmel gelinlikGelinler için modaKylie - Kylie: Oscar ÖdülleriNatalie makyajGüzel prenses kış düğünüAnime Prensesler: Şık ModaBonnie ve onun en iyi arkadaşlarıNadja kırmızı halı elbiseleriMoana ve arkadaşları: Büyük parti için giyindilerPrensesler için Noel saç modelleriGelin ve damat gördün müFashionista kreş hoşgeldinizMakyaj: Vanessa HudgensGrammy Ödülleri için prensesleri giydirElsa gala dansıNedimeleri gördün
Go to TOP